Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az jó, ha kerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az jó, ha kerek perec rákérdezek, hogy mit akar tőlem? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel egyszer randiztam, azt mondta akar folytatást, viszont a találka óta már több, mint 1 hét eltelt és azóta nem igazán érdeklődik irántam (nem ír rám, nem hív). Úgy döntöttem várok még néhány napot és ha továbbra is ez lesz, akkor megkérdezem tőle, hogy mi a helyzet. Őszinte srácnak vallotta magát, szóval nem értem, akkor miért nem mondja/írja meg, ha nem akar már semmit tőlem.
2013. márc. 17. 17:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
a perec nem kerek.
2013. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat kérnék, ha lehetséges :)
2013. márc. 17. 17:54
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha akarna valamit, akkor keresne. Szerintem várj még egy darabig ha nem ír akkor meg keress egy másik fiút.
2013. márc. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem kérdezz rá és tisztázzátok, feleslegesen ne rabold vele az idöd, vagy próbáld meg elhívni valahova és akkor kérdezz rá, vagy valami ilyesmi, mindenesetre sok sikert :)
2013. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) adtam zöld kezet
2013. márc. 17. 18:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogyha zavar, akkor írj rá azzal, hogy "de eltűntél, mi van veled?" Ha erre csak pár mondatos válaszokat ír, vagy nem kérdez rá, hogy veled mizu? Akkor szerintem kalap kabát. Ha rákérdez, hogy mizu, akkor nyugodtan írd meg neki, hogy egy kicsit szarul esett, hogy nem adott semmi életjelet. Ne legyél szívbajos.
2013. márc. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Ha rákérdezel, akkor ezzel tudatod vele, hogy érdekled. Persze, ha így van, akkor semmi gond. Én egyszerűen nem foglalkoznék vele tovább.
2013. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Ha rákérdezel, akkor ezzel tudatod vele, hogy érdekled"


Nem beléd kötni akarok, de ha elmegy vele randizni, az már nem annak a jele, hogy érdekli? Akkor már nem tök mindegy, hogy ráír-e vagy nem?

2013. márc. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Illetve nekem is volt már szar randim, kiábrándultam a lányból, de pár nap után azért udvariasságból is érdeklődtem felőle, hogy mi van vele. Vagy bunkó a csávó, vagy félénk, vagy tudom is én milyen baja van mostanában... nem kell itt mindent belemagyarázni, írj rá, és kiderül, megnyugszol.
2013. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

8-asnak.

Akkor ment el randizni, és azóta eltelt 1 hét.

Akkor úgy írom, hogy Te is értsd. Továbbra is érdekled...

2013. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!