Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a magyar neve?

Figyelt kérdés
Mi a magyar neve a five finger fillet nevu jateknak? Vagy ahogy youtuben fut knife soongnak?

#ujj #five.kés
2013. márc. 19. 18:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak egy jó tanács (ha ez az amire gondolok):

Ne késsel kezd gyakorolni!

Mi is ceruzával kezdtük és csak aztán próbáltuk ki késsel.

2013. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
koszi a jo tanácsot :) nem most kezdem gyakorolni, sorba kezdtem így, eloszor ceruzán a radirgumival, utána a ceruza hegyével, most korzovel csinalom, ma meg is vagtam vele rendesen de ahogy a zenében is van azért olyan érdekes ez :) csak nem tudom mi a magyar neve :)
2013. márc. 19. 19:16
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ú,tényleg körző :D

Emlékszem még mindig,milyen amikor mellé koppintok :)

2013. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem kellemes :)most per pill van az osszes ujjamon kb 4 piros potty amikor beletalált a korzo, de a legroszabb az az oregujjam, mert én ugy csinalom h miden uj utan vissza az oregujjamhoz, és az valami gyonyoruseg :D
2013. márc. 19. 19:21
 5/11 anonim ***** válasza:

Vékony kesztyűre nem gondoltál még?

Nekem is csak most jutott eszembe,úgyhogy nem gáz ha nem :D

2013. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gondoltam rá, tobben mondtak is, de abba mi a jó akkor? :D van olyan megnevezése is hogy five finger roulette, szoval épp az a lényeg szerintem :)
2013. márc. 19. 19:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Öregujj? Neked hat ujjad van?

"Az egyes ujjak nevei: hüvelyk-, mutató-, középső-, gyűrűs- v. névtelen-, végre kis ujj."

Vagy a jó öreg farkadra gondoltál?

2013. márc. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
bocsánat... határontuli magyar vagyok
2013. márc. 19. 20:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Amúgy én is hülye vagyok... nem is néztem meg gugliba :S

Az öregujj a lábon a nagyujj (kézen nézve akkor a hüvelyk...)! :) Persze gondoltam, hogy ez akart lenni :P A határontúliság meg nem véd ilyenektől, ez inkább nyelvjárás, vagy tájszólás, vagy mi a rák... :)

2013. márc. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na igen ugy gondoltam :) de rájottem enis hogy hulyeséget irtam mert tényleg huvelykujj :D lábon van az oregujj :D de mondjuk honnan tudod hogy nem a lábamon csinalom :D fejlemény h már megy késsel is :)
2013. márc. 20. 18:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!