Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leborotváltam az intím zónában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leborotváltam az intím zónában a szőrt, és most olyan piros kis pöttyek jelentek meg a borotvállás helyén. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Helló!


A borotválás okozta bőrirritációtól. Mivel (a kérdésből kiindulva) még nem borotváltad magad ott, ezért a bőröd nincs ott hozzászokva a borotváláshoz, ezért érzékeny, és így reagál. Idővel el fog múlni.

2009. szept. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Tiszta volt a borotvád?

Átöblítetted miután pl a hónaljadon használtad?

Mert irrítáció emiatt is jelentkezhetett.

2009. szept. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne aggódj semmi gond,a piros pöttyök csak sima pici gyulladások,amik azért vannak mert mikor borotválkozol (gondolom még nem vagy túl jártas ebben hogyan mien irányban) apró mikrovágások (amik szabad szemmel nem láthatóak) keletkeznek a bőrőn és ezek akár a víz,akár a törülköző miatt begyulladhat...

Lényeg a lényeg,semmi gond nincsen,hamar el is fog múlni...

2009. szept. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ok.Köszi.
2009. szept. 16. 18:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Nah ezzel én is így voltam, de inkább feladtam, azóta csak ollóval megigazítom :D értitek szal... nem borotválom le, csak hogy mégse úgy nézzek ki mint az őserdő hőse... de ha valaki elmagyarázza mit csinálhattunk rosszul akkor csak rajta, figyelem a köv. válaszokat
2009. szept. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a gyantára esküszöm. Sokkal jobb, mint a borotva.
2009. szept. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szórd be hintőporral, reggelre rendbejön!
2009. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rothad.
2009. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!