Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó ötlet lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez jó ötlet lenne így megismerkedni vele? Működhet? Néhány tanács?

Figyelt kérdés
van egy srác a suliból aki nagyon bejön. Egyel jár felettem és jövőre érettségizik, szval már nincs sok időm. Barátnőm azt tanácsolta, hogy jelöljem ismerősnek. Hát az simán ment mert már visszajelölt aznap délután. Csakhogy mostmár lépni kéne vhogy. És azt is tanácsolta bnőm h írjak mostmár rá. Szerintetek jó ötlet facebookon ismerkedni? Kisülhet belőle vmi? És ha megpróbálom mivel indítsam a beszélgetést? Csak nem kezdhetek rögtön vallomással...de hogy,akkor mit? Elképzelésem sincs a dologról. :/ segítenétek? Vagy ez így nem is jó ötlet? Negatív kommenteket és marhaságokat nem kérek.
2013. márc. 21. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudom, és teljesen értem hogy könyebb facebookon kezdeni. De ha ott írsz neki, akor nagy esélyed van rá, hogy csak vissza ír, és élőben nem beszéltek továbbra sem. Persze, lehet hogy vannak kivételek, de talán élőben kezdhetnéd azzal hogy ráköszönsz.

(Ha megkérdezné hogy miért köszönsz neki, akkor lazán közlöd vele hogy annak akit facebookon ismersz szerinted illik köszönni, ennyi:))

2013. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fordítva már csináltam.. Beszélgettem a csajjal fbn elég sokáig, de a végére kiderült hogy csak egy hülye p1csa, nagyon élvezte ahogy beszélget vele valaki, de amikor találkozni akartam vele egyből beadta az unalmast, én meg elküldtem a faszba miután elkezdett pattogni :)


Fujj de rossz emlék


Ennek ellenére bármikor beválhat

2013. márc. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!