Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mégis milyen jogon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mégis milyen jogon sértegetitek az alacsony fiúkat? Most nektek hogy esne, ha valaki a súlyotok vagy magasságtok miatt gúnyolódna rajtatok? Miért vagytok ilyen szívtelenek?

Figyelt kérdés

Itt láttam egy-két alacsony fiús kérdést és borzasztó volt nézni, hogy mennyire megvetitek és undorodtok az alacsony fiúktól. Most ennyire felszínesek a mai csajok vagy mi van?

Kutatások igazolják, hogy az alacsony fiúk sikertelenebbek az életben, főleg párkapcsolatok terén, de most már látom a kérdések is igazolják ezt, hogy a lányok megvetik, kigúnyolják az alacsony fiúkat.


2013. márc. 21. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
kezdődik :DDDDD
2013. márc. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
60%
Cráj mór!
2013. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
78%

nem szoktam ilyet kommentelni, de most fogok:

a hiszti az megy... :)

2013. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Nem az alacsony pasikat vetjük meg, hanem a nyivákolós, hisztizős pasikat. alacsonynak születtél. NA ÉS AKKOR MI VAN? Semmi! Nem dőlt össze ez a kva világ. Hagyd abba a nyekergést, és ne a magasságod határozza már meg, milyen ember vagy!
2013. márc. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
65%

semmi gond az alacsony srácokkal


a cirkuszba is kellenek emberek... :D

2013. márc. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 GLadislaus ***** válasza:
77%
Azt hiszem, túlzás, hogy az élet minden területén hátrányban vagyunk. Bányában határozottan előnyös lehet... :D
2013. márc. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Hanariko ***** válasza:
27%
és te mégis milyen jogon általánosítasz? (ami ily módon engem is érint, pedig én kedvelem az alacsony fiúkat (is))
2013. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

törpeként is viheted sokra ne aggódj-

[link]

2013. márc. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

1.nem a magassággal van a baj,hanem azzal hogy rinyálnak

2.te meg milyen jogon általánosítasz?

2013. márc. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
53%

Hófehérke is csak kihasználta a törpéket XD

amúgy tényleg elképzelésem sincs, mi alapján általánosítasz, azért a többség nem magasság alapján választ párt...

2013. márc. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!