Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha merevítős szivacsos melltar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha merevítős szivacsos melltartót hordok akkor számíthatok arra hogy majd 20 évesen nagyon lógni fog? 14/L

Figyelt kérdés
vagy ez adottság hogy kinek hogy fog lógni? mert igazából nme hordanám de hegyes a cicim nagyon és evvel akarom takarni:/ vagy valaki nem tud valami jó nem merevítős melltartót amitől nem lesz hegyes?:oo

2013. márc. 23. 09:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj!

De néha , ha meg akarsz fogni egy fiút, vedd le a melltartót, és csak egy pólóban legyél. Nézd majd a hatást.

2013. márc. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha hordasz,akkor nem fog annyira lógni,mint ha nem hordanál.
2013. márc. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az utóbbi válaszírónak: én úgy értettem hogy ha hordom akkor lógni fog e 20 évesen ha pl. leveszem
2013. márc. 23. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenki úgy érti.
2013. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nagyon push-upos, az későbbiekre tényleg negatívan hat ki. Olyat vegyél fel, ami tökéletesen kényelmes, nem nyomorgatja, nem tolja fel. (nekem pl. a szivacsos sportmelltartószerűség az ilyen, de merevítősben is van kényelmes darabom)

Arra figyelj, hogy tényleg teljesen kényelmes legyen, ha nyom, szúr, tör bármi, akkor ne hordd.

2013. ápr. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A melltartó hordásának semmi köze ahhoz, hogy később fog e lógni. Ha olyan alkat vagy lógni fog, ha szerencsés akkor nem. Ennyi.
2013. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!