Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mi a francért mondjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi a francért mondjátok azt, hogy szeretitek a mosolygós lányokat, ha nem vagytok képesek visszamosolyogni?

Figyelt kérdés
2013. márc. 23. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Látom megint egy csalódott csaj....
2013. márc. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A.Romanov ***** válasza:
Hát ha tetszik az illető én mosolygok először. Ha meg nem akkor fura érzés ha rám mosolyog, bocsi :)
2013. márc. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Osztom az elsőt, ezt mind csalódott emberek mondják...
2013. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

az a gond h ha én mosolygok, akkor az inkább ijesztő mint cuki :DDD jó annyira nem :D


am én szoktam egyetemre menet random lányokra rámosolyogni, hátha szebb napjuk lesz :)

eddig egy olyan 35 éves rendőrnő volt az egyetlen aki észrevettre és visszamosolygott :D

2013. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem tom én balf@szul mosolygok. meg amúgyis, csak nagyon ritkán, elvétve
2013. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnos az utóbbi időben kevesebbet mosolyogtam, mint régen, de ha meglátom azt a lányt aki nekem nagyon tetszik kontrollálhatatlanok az arcizmok: úgyis elmosolygom magam ha szóba elegyedünk.
2013. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eddigi 23 évem alatt csak egyetlen egy lány mosolygott rám utcán. Olyan hirtelen történt, hátrafordult és rám mosolygott. Hirtelen nem tudtam ez most mit is jelent egyáltalán, leblokkolta, de elég sokáig gondoloztam, hogy ezt miért csinálhatta. Ugyanis én ronda fiú vagyok ő meg szép lány. Másrészt én csúnya fiúként az ilyet is inkább gúnyolódásnak vettem akkor és ma is hasonlóképp lennék szerintem, de manapság már szemezésen túl semmi sem történik, a legtöbb lány észre sem vesz. :D
2013. márc. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert elfelejtik hozzátenni, hogy "csak ha nekem tetszik... ha nem, akkor ne mosolyogjon rám".
2021. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!