Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt 1 rossz kapcsolatom1éve....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt 1 rossz kapcsolatom1éve. Most nem tudok kapcsolatot kialakítani. Tetszik 1 pasi de mikor megcsókol elundorodok tőle még ha jól csókol is. Szexre vágyom de undorodok a fiúktól is és a lányoktól is. Miért van ez és mi a megoldás szerintetek? (L23)

Figyelt kérdés

#szex #frigidség #rossz kapcsolat #Aszexuális? #Senkihez sem vonzódás?
2013. márc. 24. 14:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Lehet igazad van. :D

Csak az a baj hogy nem igazán vagyok olyan.. :S

2013. márc. 24. 14:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy olyan annak örülök. Próbálj meg bízni az emberekben mást nem tudok javasolni. Úgyis jön majd valaki aki megváltoztat minden pozitív irányba.:)
2013. márc. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! :)

Hát na igen, ez az hogy tényleg nem tudom mi az ami miatt nem megy ez az egész! :\

Hogy a bizalom vagy mi, nem tudom....

Végülis volt olyan, hogy tetszett egy srác, és majdnem 2 hónapig beszélgettünk neten, aztán találkoztunk, elvoltunk, aranyos volt, tetszett, de amikor megcsókolt, akkor kész, elundorodtam tőle...

És nem vagyok az egyéjszakás kapcsolatok híve, szexet csak párkapcsolatban szeretek, de párkapcsolatot nem akarok, vagy nem tudok.. Nem tudom mi van velem, de ez így rossz. És így már jó pár fiút megbántottam, hogy randi után, sajnos "le kellett ráznom". Persze ezt a lerázást sem bunkó módon csináltam, de hát így is úgy is megbántottam őket!

2013. márc. 24. 14:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Mi volt a gond a regi kapcsolatoddal?
2013. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

Akkor hanyagold egy időre a randizós dolgot...amíg rendbe teszed magadat.

Nem értem,hogy vágyhatsz szexre,ha undorodsz másoktól.

Biszexuális vagy amúgy?

Maszturbálj ebben az időszakban,és majd túl jutsz rajta.Pont.

2013. márc. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

az előző kapcsolatommal az volt a gond, hogy ok nélkül vert, megalázott, meg mindent amit el tudsz képzelni! egy szóval tönkretett, de szakítás után hamar helyrerázódtam! mégis, most meg úgy érzem mégsem vagyok teljesen "helyben"...


nem, nem vagyok biszexuális. a férfiakhoz vonzódom egyébként. mert gondoltam arra hogy lehet hogy a lányoknál kéne próbálkoznom? :D de hamar lemondtam róla, mert nem tudom elképzelni hogy ÉN lánnyal... fhúú nem is tudom hogyan magyarázzam, szexelnék én pasival, de mondom, nem igazán vagyok az az egyéjszakás kapcsolat párti... :\

2013. márc. 24. 14:34
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem tudsz megbizni a ferfiakban.

Ehhez ido kell, hogy megoldodjon, es egy olyan partner, akinek megvan ehhez a turelme.

Viszont neked is meg kell annyira biznod benne, hogy elmondd, miert vagy ilyen, miert mennek veled lassan a dolgok.

Nincs ra garancia, hogy te fel tudsz majd oldodni, vagy hogy neki lesz turelme vegigcsinalni, de probalkoznotok kell.

2013. márc. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget! :)

Hát nem is tudom, lehet az lenne a legjobb ha egy ideig hanyagolnám ezt a párkapcsolat témát, és élem az életem korlátok nélkül!

Csak az a baj, hogy ha nincs párom, magányosnak érzem magam, ha meg valakit megismerek, és megtörténik az a bizonyos első csók, onnastól úgy érzem, csak púp a hátamon! o.O Én sem tudok kiigazodni magamon! :S

2013. márc. 24. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha az előző pasid vert és most automatikusan hárít a tudatalattid minden viszonyt, az nem véletlen egybeesés. Szerintem beszélj egy pszichológussal, keress egy normálisat, rakjátok rendbe magadat.


Sajnos sok ilyen lányt ismerek, akiket egy pasi taccsra tett és utána hiába jött szembe akárki, az előző kapcsolat miatt beépült védekező mechanizmusaik mindent elrontottak.

2013. ápr. 13. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát csak nem tudom hogy egy pszichológus tudna-e segíteni... :(
2013. máj. 19. 20:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!