Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek olyan fiúk/férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek olyan fiúk/férfiak akik csak barátilag találkoznának lányokkal?

Figyelt kérdés
Semmi szex, vagy "párkapcsolati ismerkedés" csak megismerni valakit a neten, aztán találkozni dumálni, csípős kínai levest enni stb xD
2013. márc. 24. 20:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez nem felhívás, csak érdekel létezik e ilyen, mert eddig mindenki "szexőrült" volt...
2013. márc. 24. 20:10
 2/11 anonim ***** válasza:
van de roppant ritkák
2013. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen.


Nekem van par ilyen csaj.


Soha nem kezdenenk ki egymassal, elbeszelgetjuk a napi dolgokat skype-n, neha par havonta osszefutunk ha veletlen abban a varosban vagyunk ahol a masik, de ennyi.

2013. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Jó de úgy h neten ismerted meg.
2013. márc. 24. 20:14
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, oket a neten ismertem meg, nem ertem miert gondoltad, hogy nem.
2013. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én csináltam ilyet. Szóval igen, léteznek.
2013. márc. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért pont csípős kínai levest?
2013. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem a legjobb haverjaim fele lány.

Nem hinném,hogy nem kérdése,hogy kivel lehet jól kijönni.Barát lányt nem hinném,hogy tudnék ,mert ha annyira jóban vagyunk,úgyis bele esnék...

De szerencsére barátaim nincsenek,csak haverjaim meg ismerőseim.

2013. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát ezen az oldalon a fiúk még a lányhaverjukkal is szexelnek/szexelnének, szóval ilyen szerintem csak a mesében létezik. Én olyan lánnyal csinálnám ezt, aki nem jön be, vagy valami más nyomós ok zárja ki, hogy többet akarjak tőle.
2013. márc. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen, pl. én kifejezetten örülnék egy olyan lányismerősnek, akivel a párkapcsolat és a szex tabutéma. Szóval egynek itt vagyok én. :-D

19/F

2013. márc. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!