Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok egy ilyen barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadnátok egy ilyen barátnőt?

Figyelt kérdés

- Mivel imád gépen játszani, veletek együtt kockul

- Szívesen süt nektek sütit, készít kaját

- Perverz, örül, ha örömet okozhat nektek, és nem keresi a kifogásokat

- Szeret rajzolni, festeni, nektek is rajzol - profi vagy közel profi képeket képzeljetek el, ne pálcikaembereket

- Nem bulizós, nincs sok barátja, de ha egyszer megnyílik valakinek, akkor nagyon jófej tud lenni

- Hiába otthonülős, törődik azért a testével, és még ha nem is tökéletes, de minden este tornázik, hogy formában legyen

- Rossz tulajdonságai: ha még nem szeretett meg valakit, önző vele a szemben; nagyon félénk tud lenni, első hallásra sok mindent túlreagál de utána már ő is csak nevet a dolgon


Azt mondják, és van ilyen meme is, hogy jó barátnő lenne az ilyen, azonban már sokszor hallottam, hogy ez inkább nyomulós, és inkább legyen vásárolgatós, kb. mint az átlag tinilányok, aki nem igazán lát bele a fiús dolgokba.

Persze, mondják, hogy akarnak ilyet, mert álom lenne, de mondják ezt a fullos, magamutogató csajokra is, mégsem terveznek velük, legalábbis nem hosszútávra.


2013. márc. 24. 20:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Honnan a francból ismersz engem?:O
2013. márc. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
én már lassan bármilyet XD na jó nem, de a leírtak alapján ezt a lányt igen
2013. márc. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Azon kívül hogy szeret velem gépen játszani tetszik minden tulajdonság.Elfogadnám.
2013. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igazad van. Én szeretem a focit, F1et, codozok, sörrel várom a barátom, művelt vagyok, nimfomán, szeretek takarítani, nem költöm a pénzt, főzök, és csinos vagyok...

Mindenki azt mondja, álomnő vagyok, erre mikor jobban haverkodunk, kiderül, hogy minden egy cicamica kell, aki jól mutat mellettük a plázában...


Sunset voltam, szevasztok

2013. márc. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
ha nem túr ki a gép elől akkor igen
2013. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:

Ja, és Hajrá FERENCVÁROS

Jó8, puszi:D

2013. márc. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám, ha életcéljai is vannak, és ha ő is el tudna fogadni engem.
2013. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy néz ki?!
2013. márc. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Ja, és hogy még fájjon a férfiak szíve: kutyabarát vagyok, nem hisztizek, imádom a debil humort, segítőkész vagyok, jól kijövök az anyóssal, mindig jó ajándékokat veszek, nem szeretem ha rám költi a párom a pénzem, nem beszélek butaságokat, smink nélkül szebb vagyok..stb..stb...
2013. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
ilyen nem létezik de jó lenne
2013. márc. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!