Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Részegen szerelmet vallottam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen szerelmet vallottam a tesitanáromnak, hogy tudnék ezek után normálisan beszélni vele?

Figyelt kérdés
Tegnap a barátaimmal beültünk kocsmázni,ott volt a kedvenc tanárom,egyedül iszogatott. Eddig még nem rúgtam be,ezért fogalmam sem volt mennyit igyak. Volt bennem egy kis pia amikor odamentem beszélgetni a tanáromhoz. Nagyon helyes tesitanár,magas,izmos,szőke hajú,kék szemű. Miközben beszélgettünk folyton piát rendeltem magamnak,kérdezte,hogy ez nem lesz-e sok nekem,meg,hogy ennyit azért ne igyak. Aztán kb 30perc beszélgetés után felbátorodtam és mondtam neki,hogy milyen "szexi" meg ilyenek. Teljesen elvesztettem a kontrollt és mondtam neki,hogy szerelmes vagyok belé és hogy nem akar-e valamit csinálni. Azt mondta nem lehet,mivel a tanárom. Utána mondtam,hogy biztos azért mond nemet,mert csúnya vagyok erre azt mondta,hogy nagyon is szép vagyok,csak,hogy ő a tanárom ezért nem lehet semmi. Megcsókoltam egy pár másodpercig hagyta,utána már nem és mondta,hogy ezt nem lehet és,hogy részeg vagyok. Hívott nekem taxit,kifizette és velem jött nehogy valami legyen. Megvárta amíg bemegyek és utána elment... Holnap lesz vele órám,hogyan és mikor kéne vele beszélnem? Olyan kellemetlen,ez az egész...

2013. márc. 24. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogd a piára és kérj elnézést! De ha kijártad a sulit, ha már nem lesz a tanárod (nem év végén, hanem ha kijártad a sulit!) akkor megkörnyékezheted újból, józanúl!

Sok sikert!

2013. márc. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, érdekes..

Elég szar szitu, ha lehet így fogalmazni.

Majdnem hasonló volt nekem is régebben..

De egy bnőmnek kb ugyanez :D

Nekik nem volt "csók", csak majdnem.

Suliban nem volt semmi extra. De ahogy kikerültünk onnan.. egyből összefeküdtek :D Persze azért kellett egy kis idő hozzá.


Csinálj úgy mintha misem történt volna, sztem az a legjobb, mert akkor ő is csinálhat úgy.

Az sokkal rosszabb, ha odamész hozzá és letámadod.

De ha neki vmi nem pálya, akkor majd ő úgyis kezdeményezni fog.

2013. márc. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bratilla ***** válasza:
Mennyire voltál részeg? Ha nagyon, akkor még eljátszhatod, hogy nem emlékszel semmire, az talán kényelmesebb, de akkor nem szabad, hogy feszengj, kínosan érezd magad előtte, mert ebból úgyis rájön. Amúgy ha úgy döntesz, hogy odaállsz elé, akkor szerintem kérj elnézést és mondd, hogy a pia hozta ki ezt belőled. Vagy amúgy tetszik? Így józanul mit gondolsz róla?
2013. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!