Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tanárno (30-49) -volt fiu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanárno (30-49) -volt fiu diák kapcsolatrol mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 20:58
1 2
 1/13 anonim válasza:
54%
Apukám tanárként ismerte meg a még diák anyukámat. Mai napig boldogságban élnek :) 20 év korkülönbséggel.
2013. márc. 25. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ugyértettem hogy a csaaj a tanár és a fiuja a volt diákja
2013. márc. 27. 13:15
 3/13 anonim ***** válasza:
24%

Én most 18 vagyok,de ha érdekel leirom a torténetemet:


Amikor általános iskolás voltam(7.b)akkor beleszerettem a torténelem tanárnombe.Azt mondták jol nézek ki és ezért vmennyire a tanárnonek is tetszettem.Én akkor 14 voltam,a tanárnom meg 34.Akkor elhatároztam hogy vele szeretném letolteni az életem.Nagyon tetszett csak nem tudtam hogy mondjam el neki,mert attol féltem hogy nem veszi komolyan én meg odáig voltam a szép mosolyáért.Minden nap vele álmodoztam és néha(rám nem jellemzo modon)szivecskéket is rajzoltam az o nevével.Aztán általános iskolában vhogy sikerult magam tovább passzirozni és nyolcadikos lettem.Azalatt a nyár alatt viszont rájottem ha nem mondom el az érzéseimet(akár komolyan veszi,akár nem)akkor lottek az egésznek.Szoval fogtam a bátorságot és nyolcadik elején,asszem szeptemberben elmondtam Dorinak(akkor még Dori néni xd)hogy hiába a torténelem tanárnom én sokkal tobbet érzek iránta és vele szeretném leélni az életemet a nagy korkulombség ellenére is.Mondjuk én szerencés voltam mert tetszettem vmennyire neki és még nem volt senkije és osszejottunk.Sikerult az a kokemény 1 évet elviselni amikor nem szabadott hogy kideruljon és amikor befejeztem az általánost és gimibe mentem akkor már nyiltan egyutt lehettunk.Akkor nagyon surun találkoztunk és nagyon szerettuk egymást(a nagy korkulomség ellenére is).Nem zavart egyáltalán hogy általánosban ugymond csak a tanárnom lehetett.Általánosban is jártunk és csokoloztunk(mondjuk mo tényleg szerencsések voltunk mert igaz,mindenki tudta hogy szerelmes vagyok belé,senki se vett minket észre amikor kozosen vacsiztunk meg ilyenek...Szoval amikor befejeztem az általánost akkor már járhattunk bárhol.Annyira szerettuk egymást hogy amikor én 16 voltam,o meg 36 akkor hozzá koltoztem mert minden éjszakát egymással akartunk tolteni.Azota egyutt élunk és most nyáron tervezzuk az eskuvot.Mellesleg o most 40,én meg 18.


Szoval a mi esetunkbol is látszik hogy sose lehet tudni mikor jon meg az igazi.Én a legféltettebb kincsemet az általános iskolában,ismertem meg a torténelem tanárnom személyében.

2013. ápr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Mekkora kamu öcsém, de azért szórakoztató voltál... :)


Volt egy középsulis fiú, az angol tanárral került össze, de csak a suli után lett nyilvános. Együtt élnek a nő gyerekével, + fogadtak örökbe is. Helyesek együtt.

2020. júl. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
2020. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

3-asnak!


"és amikor befejeztem az általánost és gimibe mentem akkor már nyiltan egyutt lehettunk"


A frászt lehettetek együtt nyíltan. Kiskorú veszélyeztetése. Börtön.

Magyart nem tanított? Kamunak tűnik.

2020. júl. 18. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

".Én akkor 14 voltam,a tanárnom meg 34.Akkor elhatároztam hogy vele szeretném letolteni az életem"


"én 16 voltam,o meg 36 akkor hozzá koltoztem"


"Azota egyutt élunk és most nyáron tervezzuk az eskuvot.Mellesleg o most 40,én meg 18."


évekkel vannak gondok. :DDD

2020. júl. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Látszik nem matek tanárral jött össze. :D
2020. szept. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon nem jó ötlet. 20 év rengeteg. És mivel a nő az idősebb, így erre alapozni nem lehet. Arra célzom ezzel, hogyha a nő lenne 30, még jöhet gyerek, de így??? Persze 50 évesen férfiként sem a legjobb gyereket nemzeni, túl késő. Csak annyi a különbség, hogy ha a nő lenne a fiatalabb, ott még lenne esély gyerekre.


Keress korban hozzád illőt. Meg ha nem is akarsz gyereket, ez túl sok. Még 10 év hagyján...de 20 szerintem túl sok mindkét nem javára.

2020. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha érettségi után teljesedik ki, nincs benne semmi különös.
2020. dec. 15. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!