Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Introvertált lányként hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált lányként hogyan tudnék pasizni?

Figyelt kérdés

Keveset beszélek, imádok egyedül lenni, komoly vagyok és kevés ismerősöm van.


Amúgy dekoratív vagyok, kedves, sokminden érdekel.



2013. márc. 24. 21:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%
imádsz egyedül lenni? akkor minek neked pasi?
2013. márc. 24. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
18%
Ha semmi hajlandóságot nem mutatsz változásra semmire nem fogsz menni. Ha introvertált vagy, nyílj meg. Ha erre nem vagy képes legalább próbálkozz. Járj társaságba próbálj bekapcsolódni a beszélgetésekbe ne akarj mindig mindenben komoly lenni. Csak lazán.
2013. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Hát de nem mindig...
2013. márc. 24. 21:26
 4/23 anonim ***** válasza:
Először is ki kell mozdulnod kicsit, vagy esetleg munkahelyen, suliban... nem tudom mennyi idős vagy. Azt sem ártana eldönteni, hogy csak pasizni akarsz, vagy kapcsolatban akarsz élni valakivel. Én most elég kíváncsi lettem rád, mindenféle hátsó szándék nélkül... ilyen lánnyal még nem találkoztam. Írj, ha gondolod.
2013. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Kimozdulok én, kirándulok, sportolok, elődásokra járok... De valahogy nagyon nehezen megy a kommunikálás.
2013. márc. 24. 21:29
 6/23 anonim ***** válasza:
93%

Bírom az ilyeneket: introvertált vagy: nyílj meg. Lol.

Egy introvertált is meg tud nyílni annak, akit a bizalmába fogad.

Szerintem hozzád hasonlók közt keresgélj, akár netes társkeresőn.

2013. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Akár én is foglalkozhatnék veled.

Aki hasonlóval jártam,teljesen kivirult,amikor jártunk.Most meg átlagos ember.

Jó hatással vagyok a sérült lelkű nőkre.

Viszont valahogy más típus nem is akar velem lenni...

2013. márc. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Tényleg nem ártana tudni, hogy hány éves vagy ;)
2013. márc. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
19 vagyok...
2013. márc. 24. 21:33
 10/23 anonim ***** válasza:
Gondolom, van valami oka annak, hogy ennyire gátlásos vagy a fiúkkal. Először erre kellene rájönnöd, és tenni ellene valamit. Másrészt meg gyakorold a kommunikációt. Eleinte olyan srácokkal, akiket ismersz, akikkel jó viszonyban vagy, utána majd fognak jönni a többiek. Próbálj kicsit lazább lenni, ha ezt a zárkózottságot sugárzod magadból, nem biztos, hogy oda fognak menni hozzád a fiúk.
2013. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!