Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tehetnék, ha ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tehetnék, ha ilyen reménytelen helyzetben vagyok?

Figyelt kérdés

Iszonyat ronda vagyok, semmi vonzó, férfias nincs a külsőmben és rút a fejem is, de mégsem tudok vonzódni a ronda, kövér lányokhoz, akiket mindenki ajánlgatná, mondván ők az én szintem, ők sem kelllenek senkinek sem. Nekem ez nem megy, mindenféle lánnyal tudnék járni csak a kövérektől undorodom valamiért. Így inkább maradok egyedül, de sajnos folyton látok szerelmes párokat és valamiért már én is vágynék arra, hogy egy lányt szerethessek és majd csaláodt, gyereketekt is szeretnék, főleg, hogy már egyre jobban idősödöm és lassan 25 leszek.

Olyan ördögi kör ez, mert hiába akarok vonzó barátnőt, ha esélyem sincs a külsőm miatt a lányoknál. Így inkább nem is szoktam már próbálkozni, régen is elég sokszor elutasítottak én meg belefáradtam, hogy minden lány a tökéletes fiúra vágyik. Nem bírom a sok megalázást, kigúnyolást, valamelyik nap is facaebookon rámírt egy csaj, hogy nagyon ronda vagyok, minek írtam rá. Már neten sem lehet ismerkedni, mindenhol csak a bántást kapom, és még csodálkoznak a családomban is, hogy egy megkeseredett, dühös, boldogtalan, depressziós, zsörtölődő emberré váltam?


2013. márc. 25. 18:11
 1/5 ASOT ***** válasza:
2013. márc. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked nem tetszenek a kövérek, másnak nem tetszenek a rondák. Ezvan.
2013. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 logo99 válasza:
Azt mondják a lányok, hogy minden pasi egyforma, akkor minek válogatnak. nem amúgy [link]
2013. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antonius Caepio ***** válasza:

Nem biztos, hogy olyan rossz a helyzet. Lehet, hogy "csak" gátlásos, komplexusos vagy.


Egyébként én úgy gondolom, hogy olyasvalakivel lenni, aki taszít, sokkal rosszabb, mint a egyedül.

2013. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdj sportolni, vegyél új ruhákat, válasz egy előnyös frizurát, növessz szakállat ha nem tetszik az arcod, énekelj miközben fürdesz, nevess sokat, segíts az utcán az embereknek (pl: babakocsit,bevásárlókocsit a járműre fel és levenni) beszélgess lányokkal még ha nem is tetszenek adj nekik esélyt hisz te is azt szeretnél, legyen pozitív az életszemléleted ez nem csak előnyösebb külsőt biztosít hanem egy kis magabiztosságot is ad.
2013. márc. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!