Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek melyik lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek melyik lány lenne szimpatikusabb? Aki mindig mosolyog, nevet, alapból ilyen vidám kisugárzású, vagy az, aki általánosságban "semleges" kedvű (tehát nem egy depis), és csak az igazán jó vicceken nevet, és ritkábban?

Figyelt kérdés

... Kicsit hülyén írtam le, remélem érzitek a különbséget :)

Előre is köszi a válaszokat! :)

A korotokat is írjátok le legyetek szívesek :)



2013. márc. 25. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Második. Az első sok egy idő után.
2013. márc. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs bajom az olyan lányokkal, akik nem vihognak mindenen. Én is olyan vagyok, aki csak a jó poénokon nevet. 22/F
2013. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettő vonzó tud lenni,ha a jelleme és a külseje is tetszik.

f

2013. márc. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem az első jobban tetszik

F19

2013. márc. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Inkább olyan kéne, aki nem vihog mindenen, de azért legyen humora. A komolyság többet rejt, mint a hangadás.

18/F

2013. márc. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem is vihogásról van szó... szóval nem olyan, hogy ránézel, aztán elkapja a röhögőgörcs :D Hanem max. mosolyog egy kicsit. Köszi a válaszokat, jöhetnek még esetleg :)
2013. márc. 25. 19:29
 7/9 anonim ***** válasza:

azt írtad "mindig mosolyog, nevet", akkor az nem kicsit.

irritáló tud az lenni.

2013. márc. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előbbi. Ha vihogósat én sem szeretem, de az kifejezetten előnyös ha mosolygós.
2013. márc. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg furán írtam... Szóval nem vihogós, hanem inkább az a vidám természetű... Na, mindegy, köszönöm a válaszokat :)
2013. márc. 25. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!