Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak neki?

Figyelt kérdés

Szóval röviden annyi, hogy még tavaly szeptemberben egy szórakóhelyen "felszedtem" egy lányt, másnap telóztam, felvettem facebookon stb.

Ígérgettem, hogy majd még beszélünk meg minden, de azóta se írtam neki. Most viszont szívesen elkezdenék vele megismerkedni, csak így már azért kicsit gázos.

Mit írjak neki?


2013. márc. 25. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Ne haragudj hogy eddig nem kerestelek de nagyon sok dolgom volt, és az időm nem engedte hogy gép közelben üljek és írjak bárkinek is, ezért nem tudtuk egymást jobban megismerni, amit így utólag nagyon bánok és szeretnék tőled kérni még egy esélyt arra, hogy jobban megismerjük egymást. Lehetséges lenne ez?
2013. márc. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1ső mekkora hülyeség.. nehogy azt írd


egy van kedved találkozni? is megteszi szerintem

2013. márc. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

fuckin facebook...

Beszélgessetek már élőben,emberek.

2013. márc. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az első hozzászóló ötlete tényleg nem túl jó, mert mi az, hogy több mint fél év alatt, semmikor sem értem rá.

Igazából csak azért érzem gázosnak, mert tényleg leszartam és nincs semmi értelmes magyarázatom. Na mindegy írok valami szimpla dolgot, egy próbát megér:d

2013. márc. 25. 19:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Kezdem szarul érezni magam, hogy én mindíg tudom mit kell írni...
2013. márc. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!