Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha már emiatt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha már emiatt is féltékeny vagyok?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki eléggé tetszik sulimban már egy jó ideje, azért nem kezdeményeztem mert kevés az önbizalmam meg ő népszerű, szép stb. Elég sok barátja van és tudom, hogyha össze is jönnénk akkor is állandóan féltékeny lennék rájuk. Nem tudom miért de zavar, hogy minden 2. emberrel jóba van. Úgy érezném, hogy én is csak sorba állok. Szerintetek ez normális?
2013. márc. 25. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez a férfiak sorsa. Küzdeni kell, hogy te legyél neki a legjobb.


Egyébként a féltékenység természetes, de az nem, hogy sorban állónak érzed magad - hogy fogadjon soron kívül, mikor nem is tudja, ki vagy és mit szeretnél tőle? :D

2013. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha lépnél felé, akkor lehet te lennél az első! Ezen nem gondolkoztál? Most nincs pasija azért rajongják körül lehet ha lépnél és összejönnél vele akkor már csak te lennél neki!

Legyél bátor próbáld meg! Vagy abban a tudatban akarsz élne hogy: "Mi lett volna ha.."

2013. márc. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A féltékenysége:


Aki megakar csalni téged-az meg fog.Ha fejen állsz, ha az egész CIA-t is a nőre állitod-akkor is.

Aki nem akar, mert melletted jól érzi magát, békére és szeretetre lel, és nem érdekli, hogy a többi pasi mit erölködik-az nem fog téged megcsalni.


Tehát mi következik ebből?


Az utsó bekezdésre koncentrálj, és hagy a madarat repülni-szabadon.

2013. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*hagyd
2013. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!