Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 15-17 eves lanyok, nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-17 eves lanyok, nektek mennyire szamit a szokincs?

Figyelt kérdés
A legutobb amikor a barataimmal beszelgettem, akkor arra jutottam, hogy a lanyok tobbseget ez egyaltalan nem izgatja. Rajtam kivul van meg valaki aki fontosnak tartja ezt egy fiunal?

2013. márc. 25. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztm undorító, ha egy srácnak nincs szókincse, idegesít.
2013. márc. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan még van egy hónapom a 15-ig, d szerintem ez egy nagyon fontos dolog. Hiába néz ki valaki baromi jól, ha annyit tud kinyögni, hogy "Jó a segged, kő' kóla?". Aki azt mondja, hogy ez nem fontos egyáltalán, az még nem volt igazán szerelmes. Különben meg szerintem valaki azzal kelti fel az érdeklődésünket leginkább, ha lehet vele egy jót beszélgetni. Javítsatok ki ha tévedek... :)
2013. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Eléggé, a magyar nyelv gyönyörű szép, tessék rendesen használni is!:D
2013. márc. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én választékosan beszélek, már többen mondták

számomra az a fontos, hogy értelmes legyen, és ha az, akkor biztos van akkora szókincse, hogy tudok vele beszélni :)

szóvan igen, nekem fontos

16/L

2013. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én most leszek 16 éves, és nem azt mondom, hogy annyira-de annyira irritál egy fiúban, de azért nem tetszik. Nem azt mondom, hogy csakis egy Shakespearrel állnék össze, de azért nekem számít, hogy tudjon helyesen írni, szépen olvasni (értsd: osztálytársaim fele szótagolva olvas, nem a hangsúlyozásra gondolok elsőként), hogy ne káromkodjon és nagyjából beszéljen választékosan :) De a lényeg: ha tetszik ez a lányoknak, ha nem: adja önmagát! :)
2013. márc. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kifejezetten visszataszít a rossz helyesírás. Egy srácból azért ábrándultam ki, mert 'dj'-vel írta azt, hogy 'mindegy'. Azzal meg, akinek nincs szókincse, szóba se állok, szerencsére művelt közösségbe járok.
2013. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 animefan98 válasza:
Én nem írok helyesen , de a szókincsemre nem volt panasz és elég szépen olvasok. f
2013. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!