Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom. Igazából ő anno többet akart tőlem, de aztán külföldre ment melózni, igy nem lett semmi. Nekem utána lett párkapcsolatom. Viszont vele elég sokat beszélgettünk fb. Vége lett a kapcsolatomnak, közbe ő haza jött. Elkezdtünk találkozgatni, de csak mint barátok. Nagyon közel érzem magamhoz, természetesen, mint egy jó barátot. Eddig nem is volt gond. Viszont most, megint kibékültem exemmel, amit ő még nem tudd. Biztos vagyok benne, ha megtudja, nem áll velem szóba. Egyiket sem szeretném elveszteni. :(

19/L


2013. márc. 25. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Eleve minek barátkozol valakivel, aki szeret? Muszáj kínozni? Hát ha kibékültél az exeddel akkor nyilván légy vele, őt szereted. Nem de? És nézd a dolog jó oldalát: a másik talán könnyebben tud felejteni, ha nem lógsz rajta.
2013. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, pedig muszáj választanod. A jó barátod részéről érthető, hogy átverve érzi magát. Ha már kezdtél érezni valamit iránta, minek jöttél újra össze az exeddel??
2013. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ezt Neked kell tudni, eleve valamiért szakítottatok, ált ritka, az hogy utána sikerüljön, Te miért nem gondoltad végig,

inkább gondold végig Te mit érzel, ráadásul, azt írod megint kibékültél, ez hányadik békülés? ebből nem is lesz semmi, de Te tudod mit csinálsz N

2013. márc. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy kínzom. Szeretett volna régen valamit igen, de meg beszéltük, hogy nem lesz semmi. Neki is van párja.

Nem kezdtem el iránta érezni valamit. Csak ő volt aki kihúzott a "depiből".

Nem gondolnám, hogy valami komolyabbat érez irántam.

Nem arrol van szó, hogy a baráttal akarok lenni, csak jó lenne, ha beszélhetnénk, találkoznánk ez után is. Exem azért utálja, mert elég sokat veszekedtünk régen.

2013. márc. 25. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!