Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bemagyarázom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bemagyarázom, hogy tetszem neki?

Figyelt kérdés

Korábban már írtam ki kérdést erről a helyzetről (előzmények itt: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_.. Írták, hogy tetszem neki, stb, viszont két közös ismerősöm mondta, hogy ne éljem bele magam (elviekben más tetszik neki, nem én, de szerintem nem így viselkedne, de nem tudom).


Ma is volt egy hosszabb beszélgetésünk. Mondta, hogy egyáltalán nem vagyok buta, értelmes és okos lány vagyok, ne higyjek annak, aki mást mond, mert az nem úgy van. Áttértünk egy másik témára, mondta, hogy félt, nem akarja, hogy csalódjak.


Elbizonytalanodtam. Bemagyarázom a dolgokat?!



2013. márc. 25. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:
nem :) de írj privátot és bővebben megtárgyaljuk
2013. márc. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!