Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek imponál, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek imponál, ha valaki "magányos farkas"?

Figyelt kérdés

Mármint nem öszzekeverendő egy elhízott,antiszoc kockával akit sehová sem hívnak.

Hanem egy magas,sportos,átlag arcú fiú,aki kicsit jobban szereti a magányt,mint a társas létet.Van sok haverja,de nem függ semmilyen közösségtől,oda megy és azt csinál amit akar,akkor is,ha ez szembe is viszi a többiekkel.

A saját,egyéni terveit,ízlését követi,nem a tömeggel tart.A barátaival,barátnőjével hűséges ,kedves,van némi humora is.Kicsit egyedibb dolgokat szeret mint például a harcművészetek,klasszikus zene,de nem viszi túlzásba.

Persze megvannak a hibái is,hogy elég csendes,szereti a magányt.

Nektek tetszik,ha egy fiú ilyen,vagy inkább taszító?

17/F


2013. márc. 25. 20:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
már bocsi, de ha jobban szereti a magányt, minek kell neki barátnö?
2013. márc. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Áh,hagyjuk ezt az e/3-at,úgyis magamról írok:D

Egyszerűen zeretnék valakit,aki szeret,és akit viszontszerethetek,ennyi:) Sose hanyagolnám el vagy hasonló.

De amúgy általában sokkal jobban elvagyok magamban,mint egy társaságban.Azt is szeretem,de nem igénylem nagyon.A szerelem más:)

2013. márc. 25. 20:58
 3/12 anonim ***** válasza:
ebben aztán van logika...
2013. márc. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem az tetszik, ha egy fiú nem ír hosszas magasztaló leírást, amiben magát, mint "fiú", említi.

"egy magas,sportos,átlag arcú fiú,aki kicsit jobban szereti a magányt,mint a társas létet.Van sok haverja,de nem függ semmilyen közösségtől,oda megy és azt csinál amit akar,akkor is,ha ez szembe is viszi a többiekkel.

A saját,egyéni terveit,ízlését követi,nem a tömeggel tart.A barátaival,barátnőjével hűséges ,kedves,van némi humora is.Kicsit egyedibb dolgokat szeret mint például a harcművészetek,klasszikus zene,de nem viszi túlzásba. " - erre a részre gondolok.

De komolyan, te nem pirulsz bele, amikor ilyen jellemzést írsz magadról? És ez nem csak rád vonatkozik, hanem minden hasonló stílusú kérdés feltevőjére.

Mert ez őszintén úgy hangzott, mint egy rossz tiniregény főszereplőjének személyleírása. És a "megvannak a hibái" sor olvasása közben meg már esküszöm, már alá is képzeltem valami szomorú zenét...

Mellesleg tapasztalatlan vagyok, el is ismerem, de szerintem a vonzalom fizikai dolog, tehát inkább a testiektől függ, és nem az egyéniségtől. Ezzel arra akarok célozni, hogy nem attól visszataszító egy srác, hogy szereti a maga társaságát.

15/L

2013. márc. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Szóval ha az ember tisztában van a tulajdonságaival akkor egoista.

Érdekes.

2013. márc. 25. 21:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne benne logika. Egyszerűen egy olyan egyéniség, aki nem egy birka és megy a nyájjal, hanem a saját értékrendje szerint élő és gondolkodó ember. Valószínű, hogy nehezen adja fel a saját feltételrendszerét és inkább egyedül van, mint egy rossz kapcsolatban, legyen az baráti, vagy párkapcsolat. De ettől még vágyhat a társas létre, csak nehezen talál hozzá hasonlót...
2013. márc. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

igazából egyikötöket sem értem túlságosan, szerintem a kedves elöttem lévö nem.mondta,hogy egoista vagy...

hogy végülis válaszoljak, az nem imponál, hogy vonz a magány, de a többi tulajdonsággal nincs semmi gond, csak ha túlzásba viszed

de szimpinek tünsz, semmi gond nincs veled :)

16/l

2013. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Semmiképpen nem mondanám, hogy visszataszító, de azt sem hogy "magányos farkas". Azt inkább rám lehetne mondani. :)

Ha ezt tényleg nem egy tiniregényből másoltad ki akkor azért valamennyire ismerheted magad és ebből jöhet, hogy nem vagy birka, aki a a tömeggel tart.

Szerintem ez nem rossz dolog.

A korábbi lány pedig valószínűleg arra célzott, hogy egy kicsit túlzónak tűnt a leírásod. Nemcsak, hogy állításod jól nézel ki, de ha akarod körülvesznek emberek, ha nem akarod nem és határozott, magabiztos ember vagy, mindez 17 évesen kamaszként, mikor az életed kész zűrzavar, nem tudok ki vagy és szeszélyesebb vagy,mint egy nő.

2013. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
állításod szerint*
2013. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Te most kajak leírtál engem... :D

Am barátnőmnek tetszik a stílus :)

2013. márc. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!