Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Léteznek aszexuális emberek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek aszexuális emberek?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok akik nem kívánják a szexet, de nem impotensek

2013. márc. 27. 10:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy léteznek, ha nem léteznének, mi értelme lenne a fogalomnak?
2013. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
persze, ez nem egy kitalált fogalom.
2013. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
léteznek
2013. márc. 27. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Igen léteznek. Én személy szerint fel nem tudom fogni ez hogy lehet így meglenni, de vannak ilyenek.
2013. márc. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%
Léteznek,mivel én is az vagyok.
2013. márc. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
én is az vagyok, és sosem éreztem úgy hogy valami nincs rendben velem, teljesen jól megvagyok, szóval lehet így élni.
2013. márc. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
67%
Léteznek ilyen emberek. Sokan vannak, akik egy csalódás vagy sok sikertelen próbálkozás után "kitalálják", hogy ők most aszexuálisok, őket nem érdekli az egész, rohadjon meg mindenki, aztán pár hónap múlva "meggyógyulnak". De nem belőlük kell kiindulni. Rajtuk kívül léteznek olyanok, akik tényleg aszexuálisok: képesek lennének a szexre, de nem érdekli őket és ezt nem csak divatból játsszák meg. Ha bővebben érdekel és tudsz angolull az AVEN oldalán többet is megtudhatsz erről.
2013. márc. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nehéz elhinni, hogy léteznek ilyen emberek. :/
2013. márc. 27. 12:03
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
Én is közel állok hozzá. Tkp képes vagyok orgazmusra, de egyébként nincs rá igényem. Csak kényszerből vagyok néha a barátommal, de valószínűleg simán ellennék szex nélkül. Egyszerűen nem bír érdekelni. Maszturbálni sem szoktam.
2013. márc. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Aszexuális nők nem léteznek, csak olyanok, akik még nem találkoztak Chuck Norris-al :D
2013. márc. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!