Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Elvont, művészlélek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Elvont, művészlélek lány vagy nyitott, közvetlen lány jönne be inkább?

Figyelt kérdés
Az elvont mondjuk csendesebb, a saját kis világában él, furcsa, kilóg a sorból. A nyitott lány vidám, közvetlen, mindenkivel össze tud barátkozni, ámde nem olyan különleges. Melyiket preferáljátok? Kort is írjatok.
2009. szept. 18. 20:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Az első. A "kilóg a sorból" azt nálam azt jelenti hogy nem egy átlag pics@.
2009. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
34%
nekem mindegy,csak legyen szép,meg az én 1-2 elvárásomnak megfelelő,ami ezek közt nincs egy se
2009. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%

amelyikkel együtt lehet kábítószerezni. szerintem az az első.

F/24

2009. szept. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
elvontak jönnek be :)
2009. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%

Én az egyéniségeket preferálom a futószalagos hülye pi..ák helyett. Ez nem korhoz kötött, szimplán én is némiképpen kilógok a sorból. Bárcsak több egyéniség lenne...

Amúgy meg 20 vagyok.

2009. szept. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%

2.

Ismerek egy elvont művészlélek lányt,és engem idegesít,hogy álomvilágban él, semmit sem lát reálisan. Éjszaka álmodhat, de ne mindíg!

F/17

2009. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%

Nekem alapvetően pozitív, nyitott lányra van szükségem, mert én is hajlamos vagyok megfeledkezni a világról.

Szóval nyitott, de ne TÚL nyitott :)

2009. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%
19f, lemaradt
2009. szept. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%

Szia!

Én igaz lány vagyok, de a tapasztalatim alapján, a srácoknak (akik körülöttem vannak) jobban bejönnek a közvetlen, kedves lányok! Nem feltétlen az ilyen kis plázacicákra gondolok, hanem a normális nyitott, közvetlen, okos lányokra! Sajnos, nemcsak a belső számít, attól még, h zárkózottabb v egyéniség (de nem ilyen művészlélekfajta), ha csúnya akk sem fog járni vele senki.. Na jó, azért vannak kivételek, de sajnos ebből nagyon kevés van!

A különleges meg relatív fogalom.. Attól még, h vlki közvetlen és tud beszélgetni másokkal, még lehet különleges! A különleges lehet simán másoknak furcsa is..

Úgy érzem a kérdésedből, h te az 1. tartod pozitívabbnak, mert gondolom te is ilyen művészlélek lehetsz, nincs ezzel semmi baj, de nem feltétlenül van igazad!

Én inkább a 2. csoportba tartozom, de engem a barátaim különlegesnek tartanak, nem vagyok plázacica. Régóta van egy jól működő kapcsolatom.

Van egy barátnőm, akit imádok, ő elég erősen művészlélek, de állati jófej, én imádom! Nem egy modell meg nem is egy szépség, de tényleg nagyon különleges sztem és mégsincs barátja..

2009. szept. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem mindegy ilyen szempontból, csak tudjak vele beszélgetni. most mondhatnám azt, hogy nem muszáj szépnek lennie, de nem akarok hazudni :)

bárki bármit mond, az egyik legfontosabb egy párkapcsolatban, hogy legyen kölcsönös vonzalom :p

2009. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!