Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a pasim ex csaja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a pasim ex csaja?

Figyelt kérdés
Van egy pasi, akivel nyitott kapcsolatban vagyunk,mert én nagyon féltékeny típus vagyok. Jártunk, de még a barátaira is az voltam. Ezért én ajánlottam fel neki, hogy ne járjunk, csak sz.exeljünk, de közben össze jött egy csajjal, én akkor szándékosan felkerestem a pasit, eljátsszottam, hogy nem zavar. sikerült is elhódítanom. A csaj pedig rájött az egészre, 1hete szakítottak miattam, nem értem a csajnak mi baja? Miért írt rám fb-n, hogy ugye örülsz, meg hogy rib.i vagyok... Ezek nagyon bántanak.
2013. márc. 28. 12:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát pedig aki ilyen dolgokat tesz (beleköp a levesbe), annak bizony számítania kell arra, hogy nem fogják szeretni.
2013. márc. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"Miért írt rám fb-n, hogy ugye örülsz, meg hogy rib.i vagyok"


Talán mert ribi vagy? A gyerek meg megérdemel ha ennyi esze van.

2013. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de nem is szerette a csajt, ezért nem értem miért írt rám a csaj. és nem vagyok ribi, a pasi mindig az enyém lesz.
2013. márc. 28. 12:27
 4/16 Ivan Iljics ***** válasza:
Unatkozunk nap közepén? Azért nem fake kérdésekkel kéne rontani a levegőt.
2013. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező van egy olyan érzésem hogy ezzel a hozzáállással egyszer nagyot fogsz koppanni. (sírás lesz a vége!)
2013. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

mert ők jártak, neked meg 'sikerült is elhódítanod'. A csajnak meg nyilván nem tetszik, hogy míg ő hűséges, a pasiját egy másik nőszemély műfaroknak/gumipasinak használja. Szerintem is egy ribi vagy. Neked kaktusz kéne, nem emberi kapcsolat. Azt dugdosd magadba más pasija helyett. És még te vagy féltékeny? hja, mindenki magából indul ki. Egyébként meg a srác is nagyon szerethette a barátnőjét, ha hagyta magát. Meg is érdemlitek egymást.


Ja, és tanulj meg magyarul, mielőtt dugsz. És védekezz. Így is sok a s.ggfej, nem kell, hogy az ilyen szaporodjon.

2013. márc. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
az utolsót nem értem???!!! az ex csaja írta hogy rib.anc vagyok, de nem értem miért!!!
2013. márc. 28. 12:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert elcsábítottad a pasiját, te nagyon ribi.
2013. márc. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Hát mert talán az is vagy?

Ez a felfogás: Mindig a tied lesz...

Hagyjuk már, remélem egyszer óriási koppansz :)

2013. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Mondom, mert az vagy. :D De abból is IQ-light edition.


Fogadjunk hogy ha írok egy elég hosszú, többszörösen összetett mondatot, amit látszólag megtöltök értelemmel, akkor egész egyszerűen képtelen vagy kibogozni belőle, hogy én most szivatlak téged, mert a szövegértési készséged majdhogynem egyenlő a nullával, de le merném fogadni, hogy ennek a fogalmával sem vagy tisztában

2013. márc. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!