Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy en mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy en mindig halalosan megszerettem a parjaimat es soha nem hagynam el oket? Ok pedig elhagynak vagy 5 honap utan vagy 5 het utan? Felrertes ne essek csak 2 baratom volt meg! 17L

Figyelt kérdés
Az utobbi baratom tudom hogy nagyon szeretett,de elege lett belolem tudom hibaztam de ennyiert?miert nem lhetet megbeszelni az volt a baj hogy en mindigbelekotottem amit en eszre sem vettem sokszor...annyira szeretem:(

2013. márc. 28. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem jó nagyon kimutatni az érzéseidet. Azzal csak elijeszted őket. Meg ne köss bele, előbb gondolkozz, aztán beszélj! :)


28L

2013. márc. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy tényleg tudjunk véleményt mondani, ismernünk kellene téged! :/
2013. márc. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
neha hisztis vagyok,konyen megsertodom,kicsit onbizalomhianyos de nem mutatom ki mindenki elott,beavallos csaj vagyok,de azert nem vagyok benne minden dologban eletemben talan 3 xor ittam,meg nem voltam ''ugy''senkivel az 5 honaposal terveztem/terveztuk nagyon szeretett,en meg mindig szeretem es szeretnem visszakapni de azt hiszem nincs ra esely:(
2013. márc. 28. 12:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát... mindenesetre próbálj továbblépni! Lehet, hogy csak nem illettetek igazán össze! :/
2013. márc. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
en probalok csak annyira nehez..100% ig biztos voltam benne hogy soha nem hagy el sokszor mondta..bizonyitotta is mar terveztuk a kozos jovonket :(
2013. márc. 28. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is mindíg nagyon szerettem azt aki éppen velem volt ,csak én fiú változatban :D
2013. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a nők szemetek.
2013. márc. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lany vagyok :D
2013. márc. 28. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!