Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szóljak neki, hogy hagyja ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóljak neki, hogy hagyja ezt abba?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogy mit csináljak!

Egy férfi visszautasított, mert nem akarja megcsalni a feleségét, oké, tiszta sor, elkönyveltem magamban, hogy ő erősebb mint én és még idejében megálljt tudott parancsolni magának. Megpróbálnám magamban is lezárni, de ő nem hagyja.

Azt csinálja, hogy ha összetalálkozunk, akkor nagy bociszemekkel néz rám, szomorúan és bánatos arckifejezéssel, vagy ha beszélnünk kell valamiért, akkor próbál kedveskedni és közben irtóra zavarba jön. De ha csak messzebbről lát meg az utcán, akkor megáll és pár másodpercig néz rám, majd utána lemondóan folytatja az útját. Ez engem minden egyes alkalommal felkavar, már az is jobb lenne, ha elmenne mellettem úgy, mintha ott sem lennék, mert nagyon fáj látnom a reakcióját. Lenne értelme szólnom neki, hogy ez nekem így nagyon nem jó?


2013. márc. 28. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szóval nehéz dolgok ezek, nem csak neked-neki is le kell zongorázni magában..
2013. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
igen. szólj neki.
2013. márc. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Azt hittem ő ezt már akkor lezárta, amikor kérte, hogy hanyagoljuk a személyes kapcsolatot egyelőre...
2013. márc. 28. 13:43
 4/11 anonim ***** válasza:
Na ezért nem szabad (többek közt) házasodni. Örök lekötelezettség és tucatnyi lemondás... Neee... Együtt élhetsz valakivel de sose legyen erről hivatalos (érvényes) okirat/bizonyíték. Sose cállalj felelősséget és légy szabad. Korlátlan szabadság=boldogság.
2013. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha már eljutott odáig,hogy a döntését a szemedbe mondja őszintén,akkor le is zárta a dolgot.Pontot tett a végére,kész,nem kell erőszakoskodni,meg fantáziálni.Nyilván most olyan dolgokat is belelátsz a viselkedésébe,amiket Te szeretnél,mert vágysz rá,de hidd el,ha egy pasi kimondja:nem kellesz,akkor az úgyis van,és nem kell kombinálni.Persze hogy szomorúnak látod a szemeit,mert annak akarod látni,és beképzeled magadnak.Persze hogy őt hibáztatod,mert nem kellesz neki,de valójában ez egy tény,amit szépen el kell fogadnod.Neki ott a felesége,legyenek boldogok,örülj,hogy a pasi volt olyan gerinces,hogy idejében kitért a bonyodalmak elől.Te meg nőj fel!
2013. márc. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de én látom őt és egyáltalán nem értem félre, nem látok bele olyat a viselkedésébe, ami nincs, hiszen már évek óta ismerem, tudom, hogy milyen egyébként, normális körülmények között. Ez nem képzelgés, hanem tény.
2013. márc. 28. 13:53
 7/11 anonim ***** válasza:
Rendben,ezt is elfogadom,fájhat neki is,talán meg is látszik rajta,de nézd,eljutott odáig,hogy visszautasított.Ezzel mintha azt mondta volna:nem kellesz,nincs Rád szükség az életemben,nekem ott a feleségem.természetes,hogy ez Neked is legalább ennyire fáj,meg szenvedsz a gondolattól,ezen a poklon én is átmentem.No de mennyivel lenne az jobb,ha belebonyolódnátok a dologba?Szerintem semennyire,szóval hagynod kéne az egészet.Néha méltósággal kell viselni a vereséget.
2013. márc. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyébként pedig ezeket a dolgokat képtelenség kontrollálni,ha tényleg meglátszik rajta a fájdalom,azt még egy darabig nem fogja tudni irányítani,mert arról nem tehet.Majd ez is elmúlik,mint minden rossz.
2013. márc. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezen vagyok, de piszkosul nem könnyíti meg a dolgomat azzal, hogy ezt látom nap mint nap rajta! Mi a fenéért nem tudja úgy leplezni az érzéseit mint én, pedig rajtam aztán meglátszik minden, ha gyűlölök, ha szeretek, ha közömbös vagyok. De erőt veszek magamon és próbálok ezen változtatni.
2013. márc. 28. 14:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Talán ő ilyen típus.Hidd el,ha szólsz neki,csak rosszabb lesz,megint felkavarod az állóvizet.Próbáld inkább tartani magad,mint eddig,ne alázkodj meg,ne mutasd,hogy az ő fájdalma téged is felkavar!
2013. márc. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!