Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges terhesség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges terhesség?

Figyelt kérdés
Én úgy gondolom, hogy nem, de azért megkérdezem.. Barátommal voltunk 2 napja és én a kezemmel "segítettem" neki. El is élvezett. Aztán rá kb. 30 percre elkezdett simogatni (az ő kezére is került sperma, amit le is törölt) és benyúlt a bugyim alá is, de csak simogatott és rögtön szóltam is, hogy valamit elfelejtett. (kezet mosni..) Szerintetek?
2013. márc. 28. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze,egyből hármas ikreid lesznek.Szerinted?
2013. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Flegma nélkül nem is ment volna..:DD Azért köszönöm, csak megerősítettél abban amit gondoltam.:)
2013. márc. 28. 14:54
 3/5 anonim ***** válasza:
nem
2013. márc. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30 perc múlva, elég valószínűtlen, hogy a spermiumok életképesek lennének, amellett, hogy egyáltalán nem hatoltak beléd, tehát alig 1% az esélye a terhességednek.
2013. ápr. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, csak megerősítést szerettem volna! Köszönöm:)
2013. ápr. 5. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!