Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy Ő lenne az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy Ő lenne az igazi?

Figyelt kérdés

A barátommal kedden voltunk együtt 4 hónapja.Ő 17 lesz júliusban,én 16 múltam februárban.Nagyon szeretem,és ő is engem.Mindig mosolyt csal az arcomra.Soha nem voltam ennyire szerelmes...de tényleg. Voltam már szerelmes nemis egyszder,de ilyet még soseméreztem...vele más ez az egész...közel engedtem magamhoz. Olyan dolgokat engedek meg neki,amiket soha senki másnak nem engedtem még meg. Nem akarok olyan lenni,mint a mai legtöbb fiatal,(tisztelet a kivételnek.) hogy 13-14 évesen nem szűz.Majd eljön az ideje. És akármennyire hülyén hangzik,vele megtenném. Mert szeretem.Nagyon. Egy hónapja voltunk együtt,amikor náluk aludtam. Szilveszter volt. Soha nem felejtem el azt az éjszakát.Életem eddigi legcsodálatosabb éjszakája volt. Sajnos innen 8 km -re lakik,egy busz jár csak hétköznap,ami a sulisokat viszi. Minden reggel találkozunk,mert egy városba járunk suliba,és a sulink sincs messze egymástól,ugyanott szállunk le mindketten...a szerda kicsit necces,mert akkor nulladikra megy,de akkor én is bemegyek,csak hogy lássam.Vasárnaponként itt szokott lenni nálunk,mindig jól érezzük magunkat. Van olyan,amikor neki versenye van (7 éve birkózik),akkor hétvégén nem találkozunk.Olyankor egyszerűen rám jön a sirhatnék...nem birom elviselni ha nincs a közelemben. Karácsonyra Ő saját maga készített nekem ajándét,ami egyszerűen gyönyörű volt. Ezt a verset pedig nekem írta:-"Édesem, szerelmem, én drága mindenem. Mi történne velem ha

te nem lennél nekem? Mi lenne ha nem foghatnám többet kis

kezed, Ha nem csókolhatnám szádat azt az édeset? De tudom

hogy ez nem történhet meg. Mert te vagy szívem mélyén a leg ;

Te vagy a legszebb a földön nekem, Te bánsz a legkedvesebben

velem, Te aranyozod be legjobban az életemet, Te helyezed

kezembe szívedet." :$ meg amikor ki voltam borulva családom miatt,ezt írta nekem: "Szard már le.Nem tudják mit vesztenek.Egy csiszolatlan gyémántot,de én felszedem és megcsiszolom,hogy örökre ragyogjon nekem."

Annyira fura még,hogy valaki ennyire szeret...én az elején megmondtam,hogy még nem szeretnék senkivel lefeküdni és megértette.Megmondta,hogy addig vár rám,ameddig csak szeretném. Ennem szívből örültem,mert ezt eddig senki nem értette meg. Úgy tudunk egymással (vagy épp egymáson) nevetni,mint a legjobb barátok,úgy tudjuk egymást csesztetni,mint a testvérek,és mégis szerelmesek vagyunk. Ja,és azt nem mondtam,hogy rocker...tudjátok,acélbetétes bakancs,stb...és mégis kedves...mert erre nevelték. Amikor összejöttünk,másnap azt írta,hogy "az utóbbi napokban féltem is,hogy összejövünk e,mert úgy vigyázok rád,mint egy gyönge virágszálra,félek,hogy a szavaimmal összetörlek." meg 2 nap után már azt írta,hogy szeret.És én is írtam neki,hogy szeretem. Nem tudom,hogy írhattam neki úgy,hogy szeretem,hogy 2 hónapja ismertem,és 2 napja voltunk együtt,de már akkor éreztem,hogy nekem nem kell más,csak ő. Mamám félt,hogy mi lesz,hogyha esetleg szakitunk,mert látja rajtam hogy boldog vagyok,és összefogok törni.Most ugye tavaszi szünet van,de nem fogunk találkozni,mert hozzájuk holnap rokonok jönnek,vasárnapig ott lesznek,szóval ajj :/ hétfőn jönne,de az ugye húsvét,mondtam neki,hogy maradjon nyugodtan otthon a szüleivel,meg valószínűleg mi sem leszünk itthon. Kedden meg már készülődnöm kell,mert nekem szerdán suli,neki meg csak 2 hét múlva hétfőn.Úgyhogy most kivagyok.

Megtanított arra,hogy szarjam le a dolgokat,nem érdemes sírni és szomorúnak lenni.Eddig nagyon 'depis' voltam,rengeteget sírtam.A telefonom tömve volt lassú számokkal...a 300 zenéből 250 szomorú szám volt. Most mióta vele vagyok,alig hallgatom a depis számaimat. Rockot hallgatok. Erre is őszoktatott rá. :) Utálja ha letört vagyok.Falnak tudna olyankor menni.De inkább csak magához húz,homlokon puszil,megsimogatja az arcom és megcsókol. :$

Tudom,fura ezt egy ,16 éves,szinte még gyerektől hallani,hogy ennyire szerelmes. De az vagyok...nagyon :) úgy érzem,rá vártam eddig. Elfogad olyannak amilyen vagyok.Ha hisztis vagyok,ha úgy röhögök mint egy idióta,ha durcázok.Önmagamért szeret. Úgy érzem Hogy megtaláltam az abszolút nagybetűs ŐT. Szerintetek??


2013. márc. 28. 14:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Majd ha 10 év után leszel ezen a véleményen akkor talán ő az igazi...a 4 hónap az p.csafüst
2013. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is így éreztem magam az előző kapcsolatomban,de szépen lassan elmúlt.Túl fiatal vagy még ahhoz,hogy lekösd magad,bár lehet neked szerencséd van és ő lesz a nagy Ő.Bár igaza van az elsőnek 4 hónap az édeskevés még
2013. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Aranyos vagy,hogy így lelkesedsz! :-) Viszont nagyon fiatalok vagytok még,szóval tegyél meg mindent,hogy ez így is maradjon,és ne kiabálj el semmit,várd ki a végét!Sok víz lefolyik még a Dunán.
2013. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem meg sok sikert! Lehet, hogy ő a nagy betűs ő-d:) Attól, hogy soknak az első csalódás volt attól még lehet neked meg sikerül! Szeresd a párod!:) Lesznek nehéz napok, de kinél nem? Hajrá!:)
2013. márc. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindig így érez az ember, amikor nagyon szerelmes. Na agyalj olyasmin, hogy ő-e a nagy Ő, azt már csak akkor tudja az ember, ha valakivel leélt egy életet.
2013. márc. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát,ennyi volt. Másfél hónapja szakitott,egy baromi nagy hülyeség/pletykák miatt. Nagyon hiányzik...állandóan sírok,mindenhol. Mindenről ő jut az eszembe,akárhol,akárkivel vagyok.Hatalmas űr van a szívemben. :( Soha senkit nem szerettem még ennyire,Ő volt minden értelemben az első. Tiltott,egész nyáron nem fogunk találkozni. :( Nem tudok továbblépni,egyszerűen nem megy. :( Ha sírok,nem ez a sima sírás,hanem belül fáj,szétszakít,mintha a szívem szakadna meg. :( Nem akarok senkit,ha Ő nincs,más nem kell.. Senki :( Akármennyire bántott is meg,és akármennyire törte apró darabokra a szívem,én még mindig ugyanúgy szeretem. :'(

Most azon gondolkozom,hogy mivel egyik napról a másikra továbblépett,vagy soha nem szeretett,vagy csak magának próbálja bemagyarázni,hogy nem szeret. :'(

2013. júl. 15. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!