Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma van 3hete 2 napja hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma van 3hete 2 napja hogy szültem! Mikor-tól lehet sex-elni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
HA tudod várd ki a 6 hetet, gondolom az orvos is ezt tanácsolta.de ha neked annyira hiányzik rajta...
2013. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt elvileg többször is találkoztál egy ilyen fehér köpenyes személlyel, aki kérdezgetett tőled ezt-azt, megtapogatta a hasadat, egy ultrahangkészüléket is nyomott a hasadra, amivel megnézte a kicsit, és esetleg más vizsgálatokat is végzett. Őt nőgyógyásznak hívják, és az ilyen kérdésekkel hozzá kell(ene) fordulni, mivel ő kísérte végig a terhességet és a szülést, ő tud mindent az állapotodról.

Egyébként alapesetben, komplikációmentes szülésnél azt mondják 1-2 hét után már lehet próbálkozni.

2013. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2! hüvelyi úton szült, hát nehezen,az bizony fáj

ez a kérdés inkább kamunak tűnik, hiszen gyereked van és nem tudod eddig mi volt jó és mit kell csinálni, mit élveztél ill ő mit élvezett? N

2013. márc. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, akkor rajta, de csak óvatosan. És fokozottan ügyelj mindkettőtök higiéniájára. Én szülés után 3 hétre rá szexeltem újra, és nem volt semmi gond.
2013. márc. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Várj még 2 hét 5 napot.
2013. márc. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*szexelni*
2013. márc. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!