Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tetszik egy fiúban a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tetszik egy fiúban a lányoknak?

Figyelt kérdés

Külső-belső tulajdonság egyaránt, mert igazából fogalmam sincs, miért nincs nekem senkim, vannak rossz tulajdonságaim, de kinek nincsenek?

Teljesen más típus vagyok, mint az átlag, bár különleges képességem nem igazán van.



2013. márc. 28. 21:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%
a lényeg a struktúrában van
2013. márc. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Bővebben?
2013. márc. 28. 21:50
 3/17 anonim ***** válasza:
23%
nekem is van rossz tulajdonságom, hiányzik belőlem a hiba XD
2013. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
79%

Külsőleg nincs ideálom, a lényeg, hogy ápolt legyen és az összkép jó legyen, legyen valami, ami igazán megfog benne. Tényleg nincs ideálom, szemszín, hajszín és miegymás terén. Tetszett már nagyon magas, sportos alkatú, kék szemű srác, de akadt középmagas, szemüveges és barna szemű, barna hosszú hajú, tipikusan rossz fiús pasi is aki tetszett..Szóval elég széles a skála.


Belső tulajdonságokat tekintve a legfontosabbak közé tartozik, hogy egy hullámhosszon legyünk. Emellett számomra nagyon fontos, hogy őszinte és figyelmes legyen, intelligens, akivel lehet beszélgetni sok témáról, de azért néha legyen viccelődős, laza srác is.

2013. márc. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
64%

Sajnos nekem elég fontos a külső. Barna/szőke haj, de inkább barna. Szem az mindegy, de a legjobb, ha kék. És ne legyen miniatűr szeme. Fogai mindenképp szépek legyenek. Nem azt mondom, hogy muszáj vakító fehérnek és tökéletesnek lennie, de azért elég szépek legyenek. És... hát legyenek nagyon helyesek. Egyébként nagyon válogatós vagyok. :c

Belső. Figyelmes legyen és kedves, de ne béna, gyenge, aki nem tud velem beszélni, annyira fél. Tudjon romantikus is lenni, ha kell. Vicces legyen, legyek neki nagyon fontos, ne szégyelljen. Komolyan gondolja velem, ha eljutunk a szexhez, iszonyatosan figyeljen rám (szűz vagyok). És a legfontosabb, hogy nagyon szeressen.

14/L

2013. márc. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Külső: igazából a kék szemért vagyok nagyon oda, szóval általában a kék szemű fiúk jönnek be. De igazából nem ez a lényeg, csak legyen rendben az arca. Haj nem számít annyira, csak oldalt leborotvált páwafrizura ne legyen. Legyen jó öltözködési stílusa, deszkások imponálnak nekem nagyon:D Legyen magasabb nálam. Legyen sportos a testalkata, nem kell egy kigyúrt állat, de azért nézzen ki valahogy.

Belső: utálom a jófiúkat, "anyuci pici fia"-típusú srácoktól kiráz a hideg:D Szóval inkább legyen "rosszfiú", a saját szabályai szerint éljen, legyen határozott jellem. Ne legyen bunkó és lenéző másokkal. Mindenképpen legyen értelmes, lehessen vele normálisan beszélgetni.

Nagyjából ennyi.

15/L

2013. márc. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
63%

Külső:

Ápolt, lehetőleg legyen nálam magasabb,átlagos kinézetű, nem nagyon szeretném, ha nálam vékonyabb lenne (ezt igazán nem nehéz teljesíteni ^^). Kb. ennyi. Jaa, és legyen haja. :)


Belső:

Kedves, szeretetteljes, segítőkész, gondoskodó, türelmes,őszinte, nyílt(legalábbis velem szemben), védelmező, humoros, vidám, intelligens, szereti az állatokat, természetet és a gyerekeket, család centrikus, kitartó, ragaszkodó, hűséges, gyengéd, udvarias, tiszteli a szüleit, és nem emel kezet másokra.


Tudom, mondták már, hogy nagyok az elvárásaim. ^^"

2013. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
70%

Külső: zöld szem az ideálom, de egy szép barna is jöhet, csk ne legyen kék. Nem bírom ha vki hájas, ennek megvannak a maga gyerekkoromból eredezhető okai, ez van. Ne legyen túl magas, és legyen ápolt (testszagérzékeny is vagyok).

Belső: humorérzék, kedvesség, játékosság, őszinteség, igazából legyen normális, semmi extra, jól lehessen vele együttműködni :)

2013. márc. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
26%

5-ös vagyok és kihagytam, hogy mindenképp sportoljon. Egy kicsi háj sem lehet rajta és mértékkel, de izmos is legyen.

14/L

2013. márc. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
5.-ös, 9.-es fhú drukkolok hogy ennyi szemponttal találj valakit de most komolya :) ha valakinek valami ezek közül amiket leírtál nem stimmel ne ítéld el elsőre ;)
2013. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!