Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kameráznátok vele? 21/L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kameráznátok vele? 21/L

Figyelt kérdés

facebookon bejelölt egy török fiú, 23 éves, és folyton rámír, írja, hogy szeret, és hogy gyönyörű vagyok.. és nagyon szimpatikus, kedves, és helyes is..

de folyton azt akarja hogy beszélgessünk kamerával, én pedig nem szívesen mutatom meg az arcom idegeneknek, de végülis olyan messze van, hogy úgysem találkozunk soha, szóval baj nem lehet belőle, igaz?

én már láttam őt kamerán, mert egyszer bekapcsolta, de ő még nem látott engem.


2013. márc. 29. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, miért ne, de ne feledd, bármikor felvétel készülhet rólad. Tehát egy normál beszélgetés kamerával még mehet, több nem.
2013. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nők és a határozatlanság..... bravó.....
2013. márc. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ivilicious ***** válasza:
minden török ilyen. meg arab. ha bekapcsolod a kamod,az lesz az első,h vetkőzz.
2013. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sztem nm kéne camozni.. csak beszéjj Vele, abból nem lesz baj :))


:D:D

2013. márc. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

majd felveszi amit csinálsz,mutatja majd az ismerőseidnek..

hallottam már olyat is,hogy pénz átutalással fenyegetőzik a fosszer és akkor nem küldi el.

persze ehhez olyat is kell csinálnod,de ez téged nem fenyeget.

2013. márc. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem csinálnék semmi olyamit, és ő sem tűnik olannak, aki ilyet kérne:D
2013. márc. 29. 14:04
 7/7 anonim ***** válasza:
csak beszélgetni, teljesen ok. ha viszont vetkőzést is szeretne, azt ne tedd. max úgy, hogy az arcod felismerhetetlen, és egy kamu címen keresztül csinálod!
2013. márc. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!