Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mikor ezt mondjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mikor ezt mondjátok, komolyan is gondoljátok?

Figyelt kérdés
Amikor azt mondjátok egy csók után, hogy tekintsük baráti puszinak, komolyan így is gondoljátok, vagy miért mondjátok?
2013. márc. 29. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondunk ilyet!
2013. márc. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Komolyan gondoljuk. Miért kell mindig bonyolultabb dologra gondolni mint az ami elhangzik?

Ha azt mondom fázom, akkor hidd el hogy úgy is van.

2013. márc. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 valaki a tömegből ***** válasza:
áááá ilyen tuti nincs, én soha nem mondanék ilyesmit.
2013. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Á, nem mondjuk komolyan. Nyugodtan hirdesd a facebookon hogy mostmár vele jársz.

2013. márc. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdeztem rá, mert hirdetni szeretném facebookon. Tudom, hogy tetszem neki, mert mondta, és nem csak négyszemközt, hanem mások előtt és másoknak is, és pont ezért nem tudom mire vélni ezt a kijelentését...
2013. márc. 29. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Jajj de tudtok lázadni fiúk,hogy képzelgünk! F*szér kell smárolgatni egy csajjal meg mondani neki minden szépet ha meg nem akartok semmit?! aztán csodálkoztok,hogy kombinálunk,mint ha nem lenne rá okunk
2013. márc. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én egyszer mondtam mert a csajba szerelmes volt a legjobb haverom ezért nem akartam semmit a csajtól tehát igen komolyan gondoltam.
2013. júl. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!