Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A visszautasítás a pillanatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A visszautasítás a pillanatnak szól! Vélemények?

Figyelt kérdés

Filmben vagy könyvben olvastam,már nem tudom.

Már pár ilyenen túl vagyok pedig látszólag minden okés volt ezért gondoltam kikérem erről az idézetekről a vékeményeket.



2013. márc. 29. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
ha valaki visszautasít akkor tartós kapcsolat abból már sosem lesz
2013. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Tudni kell a visszautasítás okát. Ha azt tudod, akkor innentől kezdve eltudod dönteni, hogy a "pillanatnak" vagy neked szól-e...

Nem mindegy, hogy;


"bocsi, de egyáltalán nem jösz be"

vagy

"bocsi, de jelenleg van barátom"

esetleg

"bocsi, de most nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra"

21L

2013. márc. 29. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
van wgy számomra különleges eset.az elutasítás okát nem tudom,de kedvelni kedvel és mástól tudom,hogy az exe jár néha még a fejében pedig már egy ideje szétmentek.
2013. márc. 29. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:

"bocsi, de egyáltalán nem jösz be"

vagy

"bocsi, de jelenleg van barátom"

esetleg

"bocsi, de most nem vagyok felkészülve egy kapcsolatra"


lány létedre jó nagy hülyeségeket beszélsz! teljesen mindegy, hogy miért, de ha egy csaj nemet mond akkor az a személyednek szó, hogy nem kér belőled! sem most, sem később!

rettentően kicsi a valószínűsége, de ha mégis azt mondja egy csaj-nő-lány, hogy nem tetszel neki akkor azért mondja mert őszinte és egyenes, de erre ne számíts mert 10-ből 1 ilyen van. ha azt mondja, hogy most nem jó, vagy bármi más akkor is azt gondolja, hogy nem kellesz neki csak nem meri kimondani, még finoman se.

nekem az a véleményem, hogy nem csinálok gyökeret magamból és soha semmilyen körülmények között nem kezdeményezek annál a nőnél aki egyszer már nemet mondott! elvből elmehet a ...!

25F

2013. márc. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Miért is hülyeség ?? Lény létemre csak tudom, hogy volt, hogy azért utasítottam el pasit, mert volt barátom és az a pillanatnak szólt nem neki! Szóval kicsit gondolkodjál már el mielőtt neki állsz kötekedni!

21L

2013. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
(Egyébként jó nagy gyökér lehetsz ha azért mert nem kellesz neki elmehet a....-.-)
2013. márc. 29. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vagy


"Te olyan ronda vagy, mint a seggem szüretkor"

vagy

"Bloáááh" (és hányik)

vagy

"árcok itt egy lúzer verjétek meg"

vagy

"ŐRSÉG!"

vagy

"Ha adsz pénzt okés, te féreg"

2013. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!