Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A belevaló, nagyszájú lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

A belevaló, nagyszájú lányok mellett hogyan lehet érdekes egy visszafogott, csendes lány?

Figyelt kérdés
Sajnos én nem vagyok olyan vagány, mint néhány lány ismerősöm. Nem tudom, mi az oka, egyszerűen csak ilyen vagyok. Szeretnék én is olyan lenni, aki kiáll magáért, vicces, hallatja a hangját, nem csak elveszik a társaságban. De nem megy nekem, ezért érdekel, hogy ha így nem, akkor máshogy milyen módon tud érdekes lenni valaki? Mert amúgy szépnek, okosnak és aranyosnak mondanak, de azt is mondják, hogy nem vagyok valami határozott, meg olyan kis szende vagyok. Szerintetek mit csináljak?
2013. márc. 29. 20:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
39%
Legyél szellemes :D Megfogalmazásban, poénokban. Az szerintem szuper. ^^
2013. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
41%

eléggé egyszerűen.

úgy,hogy fitnesz modell testet csinálsz magadnak.

2013. márc. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

Ha ilyen az alaptermészeted,akkor nem nagyon fogsz változni.

Nem baj hogy ilyen vagy,csak légy nyitott,ne zárkózz be:)

17/F

2013. márc. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk az alakjával. A szende lányok nem jók...
2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
A belevaló, nagyszájúak általában nagy ribik, ne akarj olyan lenni.
2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
93%
Hát hogy.Van akinek ez a vonzó, köztük nekem is, hogy csendesebb, visszahúzódóbb a lány, nem sminkeli magát agyon és így is gyönyörű.Mit meg nem adnék egy ilyen lányért.Az ilyen lányok az igazi kincsek, nem a sok ribi, maradj ilyen:)
2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
az nem baj, hogy ha visszafogott vagy, csak legyél határozott :D ahhoz pedig nem kell hangosnak lenned :) egyszerűen csak állj ki a saját igazadért és ne hagyd, hogy befolyásoljanak mások :)
2013. márc. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Viccesnek mondanak, de inkább csak a baráti társaságomban, ha idegenek, vagy hozzám kevésbé közelállók előtt poénkodom, akkor zavarban vagyok, meg csak valami rosszat mondok. :D
2013. márc. 29. 20:51
 9/26 anonim ***** válasza:
Sok fiúnak pont ilyen lányok jönnek be, mint Te, és hidd el azok a srácok észre fognak venni.
2013. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Én nem a ribikre gondolok. :) Van egy osztálytársam, aki okos, vicces, stílusos és nagyon "tökös" csaj, szóval jó lenne hozzá hasonlítani, de nem nekem való. :( :) Az alakommal nincs baj, küzdősportolok, lovagolok meg táncolok is, szóval, elvagyok. Inkább a belsőmmel van a baj.
2013. márc. 29. 20:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!