Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell bókoni a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vad-Ász kérdése:

Hogyan kell bókoni a csajoknak, hogy ne legyen ilyestő, nyomulós? 2 évvel idősebb csajról van szó

Figyelt kérdés

2013. márc. 29. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:

Tudod mi állna jól neked? A farkam...

Ez szerintem így korrekt és egyértelmű

2013. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én teljesen normálisan beszélgettem a barátnőmmel amikor elsőnek találkoztam vele, és 2 évvel idősebb.

ha magad adod és az tetszik neki akkor nincs semmi gond. Egy 30as lánynak ugyanúgy kell bókolni mint egy 20asnak. Az már más, hogy gyereknek néz e vagy sem.

2013. márc. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

én 15vagyok ő17

még nem volt barátnőm,de már tőbb csajnál is probálkoztam de sikertelenül,,,,ezért irtam ki a kérdést mert most nem akarom elrontani.........

2013. márc. 29. 21:49
 4/8 anonim ***** válasza:

A lényeg az, hogy egy kicsit szólj be neki, miközben bókolsz... ezzel elveszed mindkettő élét egy kicsit...


Bár a kérdés, hogy minek akarsz bókolni és beállni a sorba a többi pasi közé, aki bókolni akar neki?

2013. márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
egyik haverom mondta hogy kezdhetnék bókolni egy kicsit a csajnak.
2013. márc. 29. 21:51
 6/8 A kérdező kommentje:
hogyan udvaroljak neki?????????????????????????
2013. márc. 29. 21:53
 7/8 anonim ***** válasza:
75%

Gondolj bele: bókolsz a csajnak...

Hányan bókolnak még rajtad kívül? Valószínűleg sokan...


A barátod következő tanácsa valószínűleg az lesz, hogy akkor nyűgözd le valamivel... ez is az előző kategória...


Hogyan udvarolj neki?

Röviden: legyen olyan vonzó az életed, hogy a csaj részese akarjon lenni... demonstrálj olyan értékeket, amik számodra és számára egyaránt fontosak, ha lehet, mindezt indirekten (pl. ne magad dicsérd, hanem valaki téged...)

2013. márc. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajna, de nagyon nehéz lesz ebben a korban. Ha nem nézel ki 18-nak nincs sok esélyed. Ha 20, 22 lenne a helyzet sokkal esélyesebb lenne.
2013. márc. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!