Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a probléma? Megvonáso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a probléma? Megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés
6 napja szedtem ki a 4 level Belara fogamzasgatlot. csak az elso levelnel volt kozti verzesem,azota nem,csak most, a 4levelnel a vege fele. Szerdan megjott a megvonasos verzesem,de csak az elso nap volt ugy ahogy meg..akkorsem volt eros,csak olyan atlagos,pedig nekem az elso napokon mindig ömlött...csutortokon meg volt valami pecseteles,de azota semmi,csak tegnap este egy kisfoltocska...ez biztos nem normalis,mert nekem 6napig szokott tartani mindig....gondoltam mar,hogy megzavarodhatott,mert a 4.levelet hamarabb kezdtem el szedni 3nappal,tehat nemvolt meg az egesz 7napos szunet. plusz meg kovettem el egy figyelmetleseget,hogy kihagytam egy szemet,de mivel a masodik heten tartottam,ezert masnap bevettem mindkettot egyszerre(az aznapit es amit kihagytam) es tudtommal,akkor nem kell kiegeszito vedekezes. nem élvezett belém a barátom,de nem vedekztunk,csak szedtem tovabb a fog.gátlót. Nagyon bizok benne,hogy nincs probléma. 18L

2013. márc. 30. 19:26
 1/3 A kérdező kommentje:
6 napja szedtem ki a 4. level ... felreirtam
2013. márc. 30. 19:41
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg orvos...?
2013. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megfordult a fejemben,csak gondoltam hátha volt mar valakinek hasonlo helyzet,es nem kell utazgatnom orvoshoz,főleg,hogy irtózom tőle
2013. ápr. 2. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!