Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Selejtnek, és hulladéknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Selejtnek, és hulladéknak számítok azáltal, hogy 24 évig nem voltam egy nővel sem?

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 15:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

nem

neked kell tudni mi jó neked

2013. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
nem, csak fura
2013. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 ASOT ***** válasza:
Azazért talán nem vagy de ha ezzel kezded egy nőnél az biztos elgondolkodtatja...de miért is kéne mindent tudni??
2013. márc. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Selejtnek és hulladéknak akkor tartanak majd, ha te is ezt hiszed magadról.
2013. márc. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Igen az vagy kérdező!
2013. márc. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem. Egy normális nőnek akkor lennél selejt, ha már húsz nővel lettél volna... így csak szimplán várod az igazit :)
2013. márc. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Mindenki az, aminek érzi magát.
2013. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
A nők szemében igen.
2013. márc. 31. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

6. vagyok:

Az a baj kedves kérdező, hogy itt most válaszol a sok pasi, aki punnyad a gép előtt és ugyanúgy nem értik a nőket és teljesen rosszul gondolják :)

Hidd el, hogy egy érett, nem felszínes nőnek ha kedvel, baromira nem számít az, hogy még soha nem voltál nőnek. Nem azt mondom, hogy mindegyik örülne is neki, de hidd el, hogy ez még ezerszer jobb, mintha mindenkivel ágyba bújtál volna, akit csak el tudsz kapni!

Én például sokkad jobban örülnék, ha az a férfi, aki velem van, még -és ez most kicsit vulgárisan lesz megfogalmazva- még sosem járt senkiben előttem.

18N

2013. márc. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
nem vagy selejt:) én csak egy 18 éves lány vagyok de akit most kiszemeltem magamnak 20 éves és ő sem volt egy nővel sem ezidáig és nem tartom selejtnek, SŐT ő a kiszemeltem egy értékes ember:) haverom is 23 éves nem volt barátnője soha még mégsem selejt:)
2013. márc. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!