Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet valakiről látni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet valakiről látni ha homoszexuális? Milyen jelei vannak? Hogy viselkedik? Hogyan beszél?

Figyelt kérdés

2013. márc. 31. 17:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
A saját nemével létesít romantikus és szexuális kapcsolatot.
2013. márc. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%
ezt sztem tudta,de am azért akarod tudni mert te is az vagy?
2013. márc. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha tudná, nem kérdezne ekkora baromságot; ha magáról akarná tudni, nem azt kérdezné, hogy hogyan beszél.
2013. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
42%

ez nem így működik...vannak olyanok, akik kimondottan kelletik magukat, aranyosak, cseppet affektálnak, szóval más..aztán van olyan, akiről a neje sem mondja meg, hogy a puci néha az análra megy, illetve rájár a szomszéd pasira(is)


bonyolultabb ez, mint gondolnánk. a hölgyeknél még nehezebb, de van amikor egyértelmű..


elég baj ez mindenkinek, de ez van..

2013. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%

utolsó xD


amúgy már vagy 100x feltették ezt a kérdést. kereső a barátod.

2013. márc. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
22%
a kérdező homokos,azért akarja tudni hogy könnyen találjon valakit aki seggbetöszköli.amúgy 2-ik voltam.
2013. márc. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az utolsónak üzenem hogy lány vagyok és csak kiváncsi vagyok :)
2013. márc. 31. 23:35
 8/17 anonim ***** válasza:
45%
akkor bocsánatot kérek.csak egyszer ugyanilyen kérdésre válaszoltam és mondta hogy homo meg párt keres.amúgy egyik osztálytársam is homo.de kijövünk egymással és tök normális.de azért lehet látni kisebb dolgokon hogy nem hetero.pl simán kivettem a multkor hogy tetszi neki egy gyerek mert lehet látn hogy lesi.szerencsére velem még nem kezdett ki :D
2013. ápr. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
ja és nézd meg a csodálatos dolog c. filmet,az két meleg gyerek életéről szól
2013. ápr. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és hogyan beszélnek? hogy öltözködnek? :/ :)
2013. ápr. 1. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!