Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosszul érzem magam mert szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul érzem magam mert szép vagyok?

Figyelt kérdés

Úgy érzem az emberek nem szeretnek és azt gondolják, hogy csak egy agyatlan liba vagyok, csak azért mert szebb vagyok náluk. Nem is vagyok olyan szép, de a környezetemben lévő embereknél azért szebb. Félreértés ne essék, nem vagyok beképzelt, nem hangoztatom, hogy mennyire szép vagyok, nagyon önbizalom hiányos is vagyok... ezért is érzem magam rosszul, hogy szép vagyok.


A nem túl szép lányok mit gondolnak azokról a lányokról akik szebbek náluk? Hogyan tudnám elfogadni és nem szégyellni, hogy szép vagyok?


2013. ápr. 1. 01:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
18%
Küldesz képet? Hát a többi lány irigykedik. 20/F
2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
egy kicsit ellentmondásos dolgokat mondassz nem gondolod? tudod magadról, hogy szép vagy, de önbizalomhiányod van.. -_-
2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
még, hogy te önbizalomhiányos :D
2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
Sose éreztem magam emiatt rosszul :D Mondjuk rám nem igaz az önbizalom hiány, de szerintem én se vagyok beképzelt, csak tisztában vagyok az adottságaimmal.
2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
Te nem azért érzed magad rosszul,mert szép avgy,hanem mert végtelenül buta.
2013. ápr. 1. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
Általában az ilyen lányokból lesznek az arrogáns, mindenkit lenéző nők. Persze, ez csak a környezet számára látszik úgy, belül ugyanaz az önbizalomhiányos, aki nem találja a helyét, csak páncélt növeszt az emberekkel szemben, így védi magát a rossz tapasztalatok miatt.
2013. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

27L voltam

(6.)

2013. ápr. 1. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
93%
azt hiszem nyugodtan mondhatom, hogy ismerős helyzet, osztálytársak első évben mindig mondogatták, hogy jajj olyan szép vagy, hogy tudsz ilyen szép lenni stb., mostanában a felnőttek is nagyon "rá"kattantak, pl. faluban sokan mondták már, és ilyen 2 gyerekes apukák...(ezt azért írom, hogy nem csak 1-2 személy mondta, szóval valami igazságalapja csak kell legyen:)) ) osztályban meg 2.éve vagyok, és most már oda kerültünk, hogy nem tűrik, hogy folyton jönnek a pasik, hívogatnak, írogatnak és ő nekik nem. most már ez miatt cikiznek is stb. elején még felvettem, sírtam is az miatt, hogy cikiznek, de most már abszolút nem érdekel:)ne szégyelld egyáltalán, légy büszke magadra:) és, hogyha ez miatt le egoistának vagy beképzeltnek hívnak, mondj annyit, hogy csak tisztában vagyok a kinézetemmel, adottságaimmal
2013. ápr. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Én ezt nem önbizalomhiánynak mondanám.Mert elvileg tudod,hogy szép vagy.Inkább csak sértettség,hogy egynek vesznek a millióból.Ha tennék egy próbát,mennyire vagy okos,mennyire van igazából egyéniséged,hamar kiderülne,mi a helyzet.És mivel remek emberismerő vagyok,vagy 10 perc alatt...

De valószínűbb,hogy egy tini,aki többnek hiszi magát a többinél,ami nem ritka...

Szóval van merszed kipróbálni?

2013. ápr. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Mások mondták, hogy szép vagyok. Néha én is látom, de szerintem nem vagyok olyan hűde szép.
2013. ápr. 1. 01:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!