Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrjít, hogy az exem nélküle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrjít, hogy az exem nélkülem boldog? Többi lent

Figyelt kérdés

nos, 2 évvel ez előtt szakítottunk, nagyon csúnya vége lett, megvert, lelkileg is sokat bántott, megerőszakolt. ő volt az első nagy szerelmem, igazából az egyetlen. az utolsó hónapig csogás volt minden a kapcsolatunkban. szóval, azóta sem tudtam ezen továbblépni... az elmúlt ,15 év azzal telt, hogy "jött utánam", ki akart engesztelni, jóvá akarta tenni, mert állítólag megbánta és még mindig szeret. jó, belátom, én a történtek óta még csak gondolatban sem akarok tőle semmit, mert félek tőle... de valamellyest "jól esett", hogy az elmúlt 1,5 évben bármire képes lett volna, hogy visszakapjon... most pedig, már vagy 3-4 hónapja van valakije. utánam nem teper, nem keres, "anonym-módon" próbál fájdalmat okozni, olyan dolgokkal amit csak ő tud róla, így evidens, hogy ő írja/küldi a dolgokat... amíg ő így, titokban próbál bosszút állni, addig a csaja azt hiszi, hogy én zaklatom őt/őket... nyilván nem mesélte el neki a történteket.

nos, ezért zavar, hogy ő boldog nélkülem, már nem kellenék neki, ha én akarnám akkor sem. közben pedig minden napomat megkeseríti a "titkos zaklatásokkal". ő már továbblépett, semmisnek gondolja a tetteit, én meg azóta is emésztem magam, nem tudok egészséges párkapcsolatba kezdeni...

hogyan tegyem túl magam rajta? emlékezni se szeretnék rá, de nyilván azt nem lehet... mit tegyek, hogy vége legyen?


2013. ápr. 1. 08:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem gondolkodj el aozn h mijen volt neked mellette?orulj hogy massal van most o kovetkezik ki tudja vele is mit fog csinalni? en meg atz is ajanlom h irj a csajnak ismeretlenul hogy miket tett a baratja az elozo baratnojevel..felejtsd el azt a gazembert,tiltsd le ahol irogat,ne tartsd vele a kapcsolatot!es kezdj el ismerkedni hidd el enis azt hittem h az exemen kivul mas nincs de egy honap szenvedes utan rajottem h vannak sot..meg nala jobbak is:) kivanom h sikeruljon tulteni magad,nem erdemli meg h szenvedj miatta!
2013. ápr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Kedves féltékeny jelenlegi. Igen megköszönném ha nem gyártanád az elméletkéidet két emberről, mert semmi közöd hozzájuk és a múltjukhoz.
2013. ápr. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
jah, és ne irkálj az exnő nevében ilyen ócska irományokat, mert ezzel is csak saját magad alatt ásod a gödröcskédet.
2013. ápr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
mi van??
2013. ápr. 1. 09:12
 5/14 anonim ***** válasza:
Ma húsvét hétfő "kedves" kérdező:)
2013. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem, hogy milyen nap van, kedves válaszoló. :) FAIL.
2013. ápr. 1. 09:17
 7/14 anonim ***** válasza:
6-Ne dühöngj, egyszerű a történet: legközelebb ne irkálj az exnő nevébe, és megúszod az ilyen kommenteket:DD
2013. ápr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
én vagyok az ex nő :D a mostani semmi ilyen információt nem tud a volt kapcsolatunkról.. csak a nevemet tudja, ennyi. na mindegy, kösz a nagyon értelmes válaszokat.
2013. ápr. 1. 09:23
 9/14 anonim ***** válasza:
8-Aha, most már ezt írod..Kedveském, attól mert te féltékeny vagy két ember multjára, attól még létezik.El kéne fogadni.
2013. ápr. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

8-" lelkileg is sokat bántott, megerőszakolt."


Meg ilyeneket nem kéne hazudozni.

2013. ápr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!