Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy felnőtt lánynak elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy felnőtt lánynak elég csúnya az arcbőre, akkor azt gondolják, hogy igénytelen, szóba se állnak vele?

Figyelt kérdés
Nem merem már az utcára se kimenni, mert csúnya, pattanásos a bőröm, pedig már nem vagyok kamasz. A bőrgyógyász bármit felírt, csak rosszabb lett a helyzet, mos tart egy kivizsgálás (elég hosszú időt kell rá várni) mert valószínűleg valami belső gond van, de teljesen begubóztam, nem merek így ismerkedni. Jogos a félelmem, vagy eltúlzom?
2013. ápr. 1. 10:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Inkább érthető a félelmed. Szerintem, ha a gyógyszerek rosszabbat váltottak ki akkor azt gyógyszerekkel nem fogod orvosolni azaz felesleges pénz kidobás. Esetleg valami természetes dolgokkal próbálkozz és ne gyógyszerekkel.
2013. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Én ezért nem állnék szóba vele, mert felnőtt LÁNY. Felnőtt nővel szóba állnék. Nem barátkoznék olyannal, aki felnőtt kora ellenére sem akar felnőtté fejlődni. Járni meg biztos nem akarnék vele, mert van párom.


Amúgy meg tényleg nem az arcbőrön múlik, hanem azon, hogy az ilyen problémákat hogyan tudja kezelni. 19/F

2013. ápr. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
aki értelmes megérti aki meg nem az primitív. érdemes lenne többféle orvoshoz elmenni.pl endokrinologushoz, nézne hormonszintet.
2013. ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
amugy a ezek a gyógyszerek SZ@RT SEM ÉRNEK!!!én még 16 vagyok és eléggé pattanásos volt a bőröm...mondták h mossam meg és mindig kenjem ilyen szarságokkal és csak rosszabb lett....aztán elgem lett abba hagytam mindet....és fura módon nincsen pattanásom...annyi hogy hetente egy-kettő amit elkaparok és eltünik...szoval ahogy irták már a gyógyszernek semmi haszna :S
2013. ápr. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell megsérteni a kérdezőt. Ha ilyen viselkedésed van 2. válaszoló akkor legyél ragyás, tele pattanásokkal és fussanak el előled a csajok. Aztán a képedbe mondanám, hogy mi van? Nőj fel kisgyerek és ne sírj! Lehet nem vagy pattanásos, de paraszt az biztos, hogy vagy.
2013. ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Most nem is szedek rá semmit, viszont lehet, hogy fogamzásgátlót fogok, ha más nem jön be...


Egyik válaszolónak: Azért írtam, hogy felnőtt LÁNY, mert ezzel azt akartam kihangsúlyozni hogy főleg emiatt a problémám miatt barátom sem volt ezért még "lány" vagyok... :)

2013. ápr. 1. 10:37
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem gond simán járnék veled :D.Csak messzire lakom :(.A belső a fontos.
2013. ápr. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
44%

Azt nem gondolom, hogy igénytelen, de:

hogy járjak valaki olyannal akit jó érzéssel nem tud megcsókolni az ember

orvos és orvos között is van különbség, én is voltam x orvosnál, és az egyetemi klinika vezetőjénél (érdekes módon az egyetemi prof egyből megtalálta az ellenszert) az is lehet egy fajta igénytelenség ha hagyod hogy így elhatalmasodjon a problémád

2013. ápr. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszi ismét a válaszokat.

Én nem hagyom elhatalmasodni a problémám, több helyen is jártam, hidd el, hogy engem zavar a legjobban, és mindenképp szeretném megoldani, csak pl. gasztroenterológushoz is másfél hónapot kellett várni az időpontra... (Így jár, akinek nincs egy rakat pénze magánodokira)

2013. ápr. 1. 10:56
 10/20 anonim ***** válasza:
Keress egy pénzes palit :D Kérdés megoldva!:)
2013. ápr. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!