Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy kicsit hosszú lesz,de akinek van ideje,és elolvassa,és segítene nekem a válaszával,

annak előre is köszönöm.(hasznos válasz esetén zöld kéz)


Először is 21/L vagyok,a fiú 24/F.


Februárban elején,ért véget a kapcsolatom,és a srácé is,utána ismerkedtünk meg az egyetemen. Facebookon beszélgetünk,és tegnap volt az 5.találkánk.


Azt kell tudni,hogy én megkedveltem ezt a srácot,

magam sem tudom miért,de valamiért úgy érzem kell nekem,de nem vagyok belé szerelmes,de ha kapnék

tőle egy esélyt idővel,úgy érzem bele tudnék szeretni.


Pénteken eléggé becsípett és szerelmet vallott nekem facebookon,Ady és Juhász Gyula verseket is kaptam(bölcsész a srác),a haverja is írt nekem,

hogy minden áron verem akart beszélgetni,de részeg,

utólag kiderült,a végén már keresett is engem,

de lépjünk is tovább.


Tegnap találkoztunk (ő kezdeményezte a találkozót),azt kell tudni,élőben mindig szégyenlősebb,csendesebb volt,

de most többször is elmondta,hogy tetszel,

megszédítesz és társai,aztán jött a beszélgetés kettőnkről és a villámcsapás,ezt a választ kaptam,amit nem tudok hova tenni,ezért is kérdezlek titeket.


„Tetszel nekem,aranyos vagy,szeretek veled találkozni,beszélgetni,mindig jobb kedvem

lesz tőle,de azt tudod most szakítottam februárban,

mint te is. Most 24 évesen nem tudom

mit akarok,vagyis elmondom neked,mindig hamar belefutottam egy kapcsolatba,és sosem sült el jól,és jelen esetben nem szeretnék így járni,most szeretnék lassabb léptekben haladni,tényleg tetszel nekem,viszont ilyet még nem csináltam,biztos,hogy bénázni

fogok,főleg az elején.

Ha viszont nem vagy partner ebben megértem, beszélgess mással is nyugodtan,nálam csak jobbat találsz,de szerintem érdemes folytatnunk,de most látom

elszomorodtál…”


Annyit mondtam,köszönöm,legalább rendes stílusban ráztál le,értettem a célzást.


„Nem lerázó szöveg volt,még ha annak is tűnt,nem jól fogalmaztam meg magam,de most így érzem helyesnek,hogy lassabban haladok,nem sietek el semmit…”


Annyit elértem,hogy megadta a számát,azt mondta hétfőn délután keressem fel,és megbeszélünk egy találkozót keddre vagy szerdára.


Két kérdés van bennem:


Szerintetek is lekoptatott vagy komolyan gondolja amit mond (bár ebben nem hiszek) ?


Felejtsem el,ne keressem többet,fogadjam el,hogy lekoptatott? Vagy hívjam fel?


2013. ápr. 1. 11:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nehéz erre úgy válaszolni, hogy nem ismerjük a fiút.

Lehet, hogy tényleg nem szeretné elkapkodni egy új kapcsolat kialakítását. Lehet, hogy bizonytalan, vagy még nem lépett túl teljesen az előző kapcsolatán. Talán csak több idő kell neki, mire összeszedi magát és újra a régi lesz, képes lesz belevágni egy új kapcsolatba.


Ugyanakkor az is lehet, hogy tényleg le akar rázni, bár azt szerintem nem így tenné. De mondom ezt úgy, hogy nem is ismerem a fiút. Na mindegy. Szóval én még nem találkoztam olyan fiúval, aki ilyen kedvesen, bókolgatva utasított vissza. Mert azért a megnyilvánulásában benne van, hogy elvileg tetszel neki.


Én mondjuk várnék egy kicsit, nem hívnám, ezek után szerintem inkább neki kéne keresnie Téged, mert elég nagy bizonytalanságban hagyott Téged.

2013. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lekoptató szöveg biztos nem volt. Szerintem komolyan gondolta, vagy kicsit fél még a csalódástól. Pláne ha találkozni is akar, jobb ha keresed és nem felejted el.
2013. ápr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy írtatok,ment a zöld kéz.


A hívjam fel résznél kimaradt,hogy nekem ingyen van hetvenes ezért keressem én,ő hogy is mondjam nem annyira

tehetősebb,ami nem is baj.


Kellemes ünnepeket nektek :)

2013. ápr. 1. 12:14
 4/7 anonim ***** válasza:
Üdv! szerintem ez egyáltalán nem lekoptatós szöveg. Én biztos nem így koptatnék le egy csajt. Az hogy Ő úgy gondolta lassabban akar haladni, akkor szimplán lassabban akar haladni. Szerintem nem kell ezt túlkomplikálni. Nyugodtan hívd fel, beszélj meg vele egy találkát, és érezd jól magad.
2013. ápr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg jófej tőle hogy elmondta ezt öszintén. szeritntem ha türelmes vagy akkor lehet még ebből valami. Ha igazán tetszik folytassátok egyenlőre igy aztán majd kiderül mi lesz belőle. 29/N
2013. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát érdekel a srác,ezt nem tagadtam eddig sem,még sosem csináltam ilyet,már alapból azt sem,hogy egy emberrel 5 találkám legyen,nagyon szokatlan,de talán érdemes folytatni,csak nem tudom menni fog-e,itt nem azt értem,hogy ráugrok és lekapom,mint egy őrült,de pl, egy ölelés jól esne már,kíváncsi vagyok milyen az érintése,nehéz visszafognom magam :/
2013. ápr. 1. 14:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is,és kellemes ünnepeket :)
2013. ápr. 1. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!