Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a filmekben szexuális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a filmekben szexuális tartalmú jeleneteket vesznek föl, akkor ha a férfi 'élvezi' az nem lehet kicsit ciki szerencsétlennek, vagy az normális eset? :D

Figyelt kérdés

2013. ápr. 1. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Azért a pénzért amit kap érte?

Szerintem mosolyog mint a tejbetök

2013. ápr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Azért 20-30 ember előtt, kamerák és reflektorok kereszttüzében, amikor tökéletesen kellene hozni a jelenetet, nem éppen ideális a helyzet egy merevedéshez.
2013. ápr. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20+ millát kapnak a menőbb filmszínészek 1 filmért. Ennyi pénzért én egy sz@rral teli medencében is úszkálnék.
2013. ápr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát általában gatyában van, mert úgy vágják össze, hogy ne látszódjon. Ha ilyesmire sehogy nincs lehetőség, akkor hallottam olyanról, hogy leszorítják vagy mi.
2013. ápr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Legtöbbször testdublőrt használnak a nagyobb sztároknál.
2013. ápr. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!