Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy beszéljem le a barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljem le a barátnőmet erről a pasiról? Csak kihasználná!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátnőm nagyon sokat beszélget egy sráccal. Ismerem mindkettőjüket. A csaj most lesz 17, még nem volt barátja, és nagyon szeretne egyet, a csávó viszont egy idióta barom, minden lányt felszed, ha 2 hét után nem fekszik le vele, dobja őket, és megy a következőre. Eljátssza a hős szerelmest, de amúgy egy hülye. Most dobta az előző csaját hasonló dolgok miatt, és most a barátnőmet szemelte ki. Nem tudom mit mondhatnék, mert nem hiszi el nekem a barátnőm amiket mondok. Mit tehetnék?


2013. ápr. 1. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Szard le.Ha ilyen hülye majd jól megdugják azt kidobja és akkor majd rájön.Van akin nem lehet segíteni ..
2013. ápr. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszerűen ne szólj bele más ember életébe.
2013. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom nem kéne, nem is szeretek, de minden nap engem kérdezget a csaj, hogy mi a véleményem a srácról...
2013. ápr. 1. 13:36
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki hogy beszélgessen a csávó volt csajaival, gondolom azok sincsenek jó véleménnyel róla! :˘)
2013. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, semmi értelme nőknek magyarázni. Genetikailag a bunkókhoz vonzódnak, amit persze letagadnak, reménykednek,h majd ő kedvükért megváltozik, ami persze nem történik meg,ezért meg hisztizni kezdenek. Ha ennyi eszük van, hogy bunkókkal járnak, akik kihasználják őket, akkor meg is érdemlik.
2013. ápr. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért szóljátok le, egyszer én is szóvá tenném a barátnőmnek, ha úgy látnám, hogy egy húgyagyú barommal készül összejönni. Ha nem hallgat rád, akkor viszont nincs mit tenned, kénytelen leszel kivárni, amíg pofára esik. De ne kezd el sajnálni, ha ez megtörténik, vonj vállat, hogy te szóltál. Akkor talán tanul belőle...
2013. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha mindennap kérdezgeti a véleményedet a srácról, te elmondod neki őszintén a véleményedet és nem hallgat rád, az az ő baja. Ha neki az kell, hogy megalázzák, átgázoljanak rajta, lelke rajta. Keserű tapasztalatok árán, de megtanulja majd, hogy nem érdemes a gerincetelen férgekkel ágyba mennie. Ez a rosszfiú vagyok, de érted megváltozok dolog pedig nálatok lányoknál olyan, mint nálunk férfiaknál a szexi, minden porcikájában tökéletes fehéneműmodell, aki szűz és ráadásul remekül süt-főz-vezeti a háztartást. Nem létezik, el kell felejteni. Én a helyedben hagynám, de a csalódás után a lelkét sem ápolnám.
2013. ápr. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg őszintén a véleményedet, és ha tényleg a legyet is röptében, akkor könnyű keríteni tanút.
2013. ápr. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!