Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tartott a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tartott a leghosszabb csókotok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 1. 14:50
 1/8 anonim ***** válasza:
fél perc kb.
2013. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem számolom:D
2013. ápr. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

9-10 óra talán..:)

Ha a 2-3 mp-es szünetek nem számítanak, akkor 13 óra is megvan.:)

2013. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 hétig
2013. ápr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt egy fél órás, de csak azért tudom mennyi ideig tartott, mert kb. este fél 11 kor néztük meg a telefonon az időt, és a szabadban voltunk, menni kellett haza, ezért úgy voltunk vele, hogy még egy utolsó csók belefér. Hát fél órás lett... Egyáltalán nem tűnt fel, hogy ilyen sokáig tartott, meg is lepődtünk mikor láttuk hogy már 11. De nagyon jó lehetett, ha így elszállt az idő :D
2013. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is úgy volt, hogy behunytam a szemem délben, és 10 perc múlva éjfélkor vettem levegőt újra.:)
2013. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

pl tegnap,délután négytől d.u. 7ig ültem az ölében,és csokoloztunk. de kozben beszeltunk,meg puszilgatta a nyakam is.

a leghosszabb,meg állás nélkül olyan 10-15perc lehetett:)

17L

2013. ápr. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
3óra:D
2013. ápr. 4. 17:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!