Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Fiúk, férfiak! Ha egy lány ennyire izmos, az még vonzó, vagy már nem?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok a képen, ha nem lenne egyértelmű. :) Csak érdekel, hogy mennyire lehet megizmosodni, hogy az még ne legyen túl férfias.


[link]


2013. ápr. 1. 15:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én a kis vékony csajokat szeretem...annyira nem jön be a kocka has, izmos láb meg ilyenek. De attól még lehet valakinek pont az tetszik. Kinek a pap, kinek a kolbász. (lehet nem így van ez a mondás xD )
2013. ápr. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a csaj még nem olyan izmos.
2013. ápr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nem baj, a mondás lényege így is átjön. :) Hát, én magas vagyok, elég vékony, de imádok sportolni, csak nem akarok túlzottan megizmosodni, mert az már nekem sem tetszik, nálam ez a kép ilyen átmenetet képvisel, de akkor ezek szerint néha már ez is sok :)
2013. ápr. 1. 15:42
 4/14 A kérdező kommentje:
Második, akkor ez még nem zavaró? :)
2013. ápr. 1. 15:43
 5/14 anonim ***** válasza:
ez a csaj nem izmos, csak sportos. Ez még belefér.
2013. ápr. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem, ez még nem zavaró, sőt, még ennél szálkásabb sem az. Persze azért a személyiségtől is függ.

#2 voltam.

2013. ápr. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 1. 15:47
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez a lány még nem annyira izmos, de én mint lány a nőies típust képviselem. Szeretek elegánsan, nőiesen öltözni, viselkedni. Nem az én tisztem képen vágni a kötekedőket. Sok minden más mellett ezért van a párom.
2013. ápr. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ez még nem izmos..


Az meg, hogy kinek mi a férfias, abszolút változó, van, aki szerint egy 170 centinél magasabb csaj is az, többek szerint ha már rá mer nézni valami sporteszközre is az, míg mások szerint meg lehet kb bármennyire izmos, nem ettől függ. Mindenkinek sosem fogsz megfelelni, de bármilyen alkatod legyen, mindig lesz olyan, akinek tetszeni fog, ezért olyat válassz, ami neked tetszik. Vagy olyat, ami annak tetszik, akivel leéled az életed :P

2013. ápr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Egyrészt semmi nem látszik a csajból, másrészt ami látszik, abból nem tűnik annyira nagyon izmosnak. Harmadrészt a túl izmos kategóriát nem lehet csak úgy észrevétlenül elérni azzal, hogy "szeretek sportolni". Ahhoz azért több kell.
2013. ápr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!