Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Elfogadhatónak találjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elfogadhatónak találjátok, ha egy férfinak heges a bőre és ezért alapozót és sminket használ?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 2. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagy mértékben engem nem zavarna. De nem valami vonzó látvány, az tény.
2013. ápr. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
én ismerek egy férfit, akinek az egész arca heg(gyerekkori bárányhimlő miatt) mégse használ alapozót. de ha használna se zavarna. ha neki így jó váljon egészségére.
2013. ápr. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy pasinál felesleges..
2013. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha annyira szuper a személyisége, akkor úgyis beleszeretnék hegek ellenére is

viszont ha alapozózna, lehet azt gondolnám hogy meleg és így esélyt sem kapna

2013. ápr. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fúj nem.Ennyi erővel akkor kereshetnénk egy shemale-t is,ha alapozót akarunk csókolni...Fogadja el magát úgy,ahogy van,ne sminkeljen...
2013. ápr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ezek engem nem zavarnak

felőlem alapozhatja, de ha már több ideje együtt lennénk akkor úgyis szólnék, hogy miattam nem kell :)

2013. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez csaj? Szép a bajusza. Amúgy engem a korrektor nem zavar, viszont az alapozó kifejezetten. Mondjuk a jelenlegi barátomat a munkájából adódóan elég gyakran sminkelik(korrektor,alapozó, púder), és van, hogy utána nem mossa le, a nap hátralévő részére fenn marad neki, csak este törli le. Így persze nem zavar, hiszen nem ő találta ki, a munkája velejárója.

21l

2013. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hosszú távon az alapozó csak sokkal jobban tönkreteszi a bőrét és még hegesebb lesz.

Inkább krémekkel probálkozzál hátha segít valamelyik.

2013. ápr. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha buzeráns..
2013. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!