Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha azt közölném a csajokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt közölném a csajokkal, hogy meleg vagyok, akkor nyitottabbak lennének rám és ismerkednének velem, annak ellenére, hogy bűnronda vagyok?

Figyelt kérdés
Ha csak ismerkedni szeretnék lányokkal fészbukon vagy élőben, egyből lekoptatnak, kigúnyolnak vagy csak van barátjuk szöveggel elküldenek. Arra gondoltam, hogyha azt mondnaám, hogy b.zi vagyok, akkor talán adnának esélyt az ismerkedésre és legalább barátok lehetnénk, ha már amúgy emberszámba sem bírnak venni a külsőm miatt.
2013. ápr. 3. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb megoldás a plasztikai műtét.

A legolcsóbb a B.földvári völgyhíd.

2013. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 2 meleg barátom...És ebben az esetben nekem nem számít a külső,de a belső annál inkább!
2013. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
az biztos. ha velem ismerkedni akarna egy meleg srác, akármilyen előnytelen a külseje, hihetetlenül értékelném, mert a lányok kétszínűek és nem igaz barátok, meg ők azért mégiscsak lányok, abból elég nekem saját magam. az viszont már más dolog, hogy úgy tényleg sosem találnál párt magadnak, és bőven érnének kellemetlen helyzetek.
2013. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!