Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyesmi ruhához tanga vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyesmi ruhához tanga vagy inkább francia?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 3. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy,csak hamar le tudd venni.

Én mondjuk mindenképp a franciát szeretem jobban.A volt élettársamnak is mind az volt és hozzá szoktam...

2013. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyesmik alá csak tangát veszek.

Mert ha már ilyen ruha van rajtam, biztos hogy valaki jobban rámmozdul és ha lesz is valami, egy ilyen ruha alól szexi ha egy csinos tanga bukkan fel.

De ha nem is így alakul, legalább én tudom, hogy mi lapul a szoknya alatt;)

2013. ápr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
francia
2013. ápr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mint pasi, azt mondom francia. A tanga nagyon kevés nőnek áll jól... ezzel szemben egy francia bugyi szerinte sokkal erotikusabb is. :)

25/F

2013. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
tanga :P feltéve ha vékony testalkatú vagy feszes kerek popsival :P ha nem akkor mind1 mit veszel fel akkor sem fog jól állni :D
2013. okt. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!