Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, akik nem mernek lépni, ha szerelmesek, melyikből van több? Önbizalomhiányos lány, vagy fiú?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
egál
2013. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
a lányok szerintem legtöbbször nem azért nem lépnek, mert önbizalom hiányosak
2013. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az önbizalomhiányos lányok táborát erősítem. :3

17/L

2013. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányok most már rámenősebbek és bátrabbak, megfordult a világ rendje.
2013. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A nők elvárják hogy a fiú lépjen mert hogy az a természetes, noss elég sok fiú nem mer lépni a lány meg várja hogy az a sok fiú aki nem mer lépni vajon mikor lép. Ergo van hogy emiatt nem jön össze több 100 kapcsolat.

Ha a nő bátrabb és látja h a fiú nem fog lépni de nagyon szeretné megismerni és szeretnék egymást megismerni akkor néha léphetne....dehát emiatt van az hogy csak pangás pangás pangás van.

2013. ápr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Nem várnak semmit. Aki igazán jó pasi, ahhoz odalépnek maguk is. Aki nem annyira néz ki jól, az meg egyedül marad.
2013. ápr. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 putyííí ***** válasza:
100%
itt egy önbizalomhiányos fiú :) de szerintem ez nem nemfüggő, inkább a személyiségre lehetne visszavezetni, és egyet értek az elsővel: egál :D 15/F
2013. ápr. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fiuk tőbben vannak. Én is őket erősítem. De tegnap erőt vettem magamon és elhívtam egy lányt étterembe, de elküldött a francba. Szóval nem éri meg bátornak lenni. 15/f
2013. okt. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!